Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

10 her, které vám nesměly uniknout

I když můžeme být sebe aktivnějšími hráči, tak nikdo nemá tolik času, aby si zahrál všechny hry. Proto by si měl každý zahrát alespoň ty nejlepší z nich. V průběhu let však vzniklo jen málo her, které lze označit za skutečné skvosty. My si dnes představíme 10 her, které jste si museli zahrát a pokud ne, tak je nejvyšší čas, abyste tento nedostatek dohnali. Jistě mezi nimi poznáte i své oblíbené hry.

1. Half-Life 2 (2004)

Snad jen málokdo by neznal tuto hru, která si získala již od počátku velkou popularitu díky propracované grafice a fyzice, která předbíhala konkurenční hry. Pokud neznáte, tak je na čase s tím něco udělat a Half Life si zakoupit.

2. Deus Ex (2000)

Jedinečná FPS hra s prvky RPG. Hra je vychytaná do posledního detailu a strhla i zájem hráčů, kteří si v tomto žánru nelibují. Může za to propracované prostředí, především boje, a také široký zbrojní arzenál.

3. Portal (2007)

Logická hra, ve které ovládáte poněkud bizarní hračku, pušku, která vytvoří dvě dimenze, skrze které se můžete dostat na nedostupná místa. Hráč vždy vystřelí na místo, kam se chce dostat a na vstupní bod, originální a zajímavé.

4. Fallout 3 (2007)

Fallout je kultovní hra, která v předchozích dílech zasvětila hráče do post apokalyptického světa budoucnosti, kde přežijí jen ti, kteří se o sebe umí postarat. Zasvěcení hráči velmi dobře vědí, že každý díl má něco do sebe a nejlepší volbou je, když se dohrají všechny až do konce. Pokud ještě nemáte, můžete si Fallout zakoupit.

5. Age of Empires II (1999)

Budovat města a zdokonalovat je, porážet nepřátele, užívat si dokonalou atmosféru, to vše nám ukázal Age of Empires 2, který je i v současnosti oblíbenou hrou. Mezi budovatelskými hrami si získal nedostižné prvenství, byť se jedná na dnešní poměry o starou hru.

6. GTA V (2013)

Každý díl GTA nám hrdě dokazuje, že je lepší než ten předchozí, od Vice City utekl nějaký ten pátek a pokud si chcete zahrát pátý díl, tak zkontrolujte, jestli vám na to stačí počítač.

7. Doom (1993)

Doom hrál každý a kdo tvrdí, že ne, tak ho hraje dodnes. Tato hra položila základní kámen všem současným FPS hrám a také se postarala o nejednu probdělou noc nad likvidací nelidských nepřátel.

8. Counter Strike (2000)

Tato hra si získala popularitu po celém světě, jednoduše si vyberete, za jakou hrajete stranu a jdete do akce. Jednoduché a velmi zábavné.

9. Diablo 1 (1996)

Poslední díly Diabla pravděpodobně znáte, ale hráli jste první díl? Pokud ne, tak jste přišli o dokonalou atmosféru hry, ale stále to můžete dohnat. Možná patříte mezi ty, kteří hráli jedničku, ale neznají zbytek, další díly si můžete zakoupit.

10. Postal (1997)

Méně známá hra, která zaujala především svými dalšími díly. Jednoduše brutální hra, kde si můžete dělat vše, co se vám zlíbí. Naprosto ideální po náročném dnu v práci.

Podobné články

  • Jak Blizzard změnil celý světBlizzard Entertainment je pojem, který navždy změnil celý herní svět a rozdělil ho na několik dílů. Z dílny této společnosti, již více než 20 let, […]
  • Postal: Když se zabíjení stane zábavouPostal je legendární a zároveň kontroverzní hrou, jejíž brutalita vedla až k jejímu zákazu v mnoha zemích. Většina hráčů miluje hry, kde si mohou […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 2. dílProč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že […]
Komentáře