Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

5 hororových her, které vás vystraší

U hororových filmů se již povětšinou nebojíme, protože nás od reality dělí několik metrů od televize a pytlík popcornu. Co ovšem dělat u hororových her, kde se musíme doslova vcítit do děje? Hororové hry jsou skvělým zážitkem, ne každý má na ně žaludek a my si představíme 5, které patří mezi nejšílenější.

Darkness: Sanity’s Requiem

Jedna z prvních šílených her, která vznikla už v roce 2002. Pokud vás nedokáží rozhodit krvácející stěny, divné hlasy, neustálé halucinace a efekt modré smrti na monitoru, tak si hru určitě zahrajte.

Darkness: Sanity’s Requiem
Darkness: Sanity’s Requiem

Dead Space 3

Série her Dead Space je dokonalou souhru dvou žánrů, sci-fi a hororu. Hra je opět určená jen milovníkům hororu, kterým nedělá problém děsivé prostředí a lekací scény.
Pokud se nebojíte, můžete si koupit Dead Space 3 v obchodě GameKing.cz.

Dead Space 3
Dead Space 3

Amnesia: The Dark Descent

Objevit se zničeho nic na místě plném hrůzy, přesně něco takového zažijete ve hře Amnesia. Hráč se dostane do role hlavního hrdiny, Daniela, který si nepamatuje nic z předchozího života a musí odhalovat pravdu na místě, které není zrovna nejpříjemnější.

Amnesia: The Dark Descent
Amnesia: The Dark Descent

Condemned 2: Bloodshot

Detektiv Ethan Tomas je člověk, který se odváží jít na místa, kam by většina lidí nikdy nešla. Ve hře se vcítíte do jeho role a odhalíte opravdové peklo podsvětí.
Na GameKing.cz si můžete koupit Condemned: Criminal Origins, předchůdce této hry.

Condemned 2: Bloodshot
Condemned 2: Bloodshot

Silent Hill

Sérii Silent Hill netřeba představovat, obzvláště ne to, že se do jejího hraní může pustit jen někdo, kdo pociťuje nedostatek šíleností ve svém vlastním životě. Hra je jedna dlouhá hororová scéna a pro příznivce tohoto žánru je to to pravé ořechové.

Silent Hill
Silent Hill

Podobné články

  • The Forest: V tom lese asi strašíPokud patříte mezi milovníky survival her a nebojíte se bubáků, pak se vám The Forest bude zajisté líbit. Nejedná se o hru nejnovější, ani nejlépe […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 2. dílProč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že […]
  • No Man’s Sky bude k dispozici i na PCO tom, že už počítač zřejmě vychází z módy, zřejmě uvažují tvůrci hry hry No Man's Sky. PC verze této hry se dočkáme až nakonec a to v roce 2015. […]
Komentáře