Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Assassin´s Creed Syndicate: viktoriánský Londýn na vlastní kůži

Pokud jste velkými fanoušky ságy Assassin´s Creed, určitě vám neunikl zcela nový díl, který nás zavede do klasické viktoriánské Anglie, která se ocitla uprostřed průmyslové revoluce, ale také problému jménem Templáři.

2864042-assassins_creed_syndicate_thames_river
Londýn jako na dlani

Co novinka přináší?
Assassin´s Creed Syndicate je hra, která staví především na prostředí a tento díl nám nepřináší nic jiného, než samotný Londýn ve své mohutné monumentálnosti. I přesto, že si budeme muset zvyknout na průmyslovější továrny a budovy, na které jsme z předchozích dílů nebyly tolik zvyklí, stále je zde zachována monumentálnost jednotlivých budov, které celé hratelnosti jdou skvěle do karet. V moment, kdy budeme mít hopsání po továrních budovách plné zuby, můžeme si dát turistický válet po Londýně, kdy se podíváme do Westminsteru, ale na i na Trafalgarské náměstí a klidně můžeme vyšplhat na hlavu samotnému Nelsonovi.

assassinstwins
Bratr a sestra, to tu ještě nebylo

Turistický zážitek
Stejně tak jako v Římě i Paříži, i v Londýně panuje čilý ruch nejen na ulicích, ale i na samotné Temži a na železniční síti, která celé město protkává jako tenká niť. Krom nich se však o pulzující akci celé hry stará sám příběh. Tentokráte se ocitneme v kůži sourozenců Jacoba a Evie Fryových, kteří z nejrůznějších důvodu pořádně zatápějí pod kotlem templářské společnosti. Sabotáže, assassinské kontrakty, ale i příběhová linka to je to co udává celé hře tempo no a jelikož jsme se ocitli uprostřed viktoriánského Londýna, samozřejmostí je i přítomnost nejrůznějších rváčských a zlodějských gangů, do jejichž čela se postavíte.

22295_ac5-1447953905
Skvělá grafika = skvělá hra

Návrat k osvědčené klasice
I přesto, že nám tento díl nepřináší příliš mnoho nového, nebo přelomového, jako byly například mořské souboje v dílu Black Flag, celá hra je naprosto dokonalá plná zábavy a samozřejmě i historického vzdělávání. Syndicate zkrátka představuje návrat k těm pravým kořenům celé série, které se oděly do naprosto skvostného kabátu, který vás chytne a již nepustí.

Podobné články

Komentáře