Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Bojujte za čest a slávu ve For Honor

Uzavřená alfa nové bojovky For Honor se zpřístupnila, a tak vám přinášíme první náhledy na tuto brutální středověkou řežbu.

Krvavé středověké bojovky, to je věc, kterých není příliš mnoho. Naposled naše řeznické srdce potěšil titul Chivalry: Medieval Warfare, který je dnes již ale trochu zastaralý. Naštěstí tu máme novinku jménem For Honor, opět od kanaských vývojářů. TI proti sobě poštvali Vikingy, rytíře a samuraje, kteří mezi sebou bojují o to poslední, co na světě zbylo po ničivé katastrofě.

rytíři
rytíři

Každá z frakcí se od sebe liší a navíc má další dvě podtřídy. U rytířů je to například Warden třímající ve svých rukách obouruční meč a Conqueror, který se okolo sebe ohání řemdihem a štítem. Zuřivost samu představují Vikingové, kteří disponují velkými sekerami, nebo párem menších sekerek, kterými vás doslova rozsekají na maděru. A poslední samurajové, kteří jsou velice rychlí a zákeřně vynalézaví, používají své katany v delším, či kratším provedení, které jsou ostré jako břitva.

samurajové
samurajové

Hlavním středobodem hry jsou souboje jeden na jednoho. V souboji můžete používat systém krytí, útoku a speciálních schopností. Nejčastěji se však budete ubírat právě k útočení a krytí, kdy budete muset vybírat směr, ze kterého útok přichází a místo, kam zaútočit. Protivníka také můžete omráčit, shodit z hradeb, nebo jej skopnout do jámy.

vikingové
vikingové

Ve hře lze své postavy upravovat a přetvářet je k obrazu svému. Svého avatara expíte, odemykáte mu nové zbraně, zbroje i lepší vlastnosti a vzhled. Nový hráči tak mohou být trochu znevýhodnění, ale to v této hře se opravdu dá spolehnout na bojové dovednosti. Spíše než temná středověká rubačka působí For Honor jako arkáda, ovšem nadmíru skvělá arkáda. Souboje jsou extrémně zábavné a pokud vývojáři ještě trochu máknout, prvotřídní titul je na světě.

Podobné články

Komentáře