Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Call of Duty: Infinite Warfare – staronový nářez

Call of Duty nám již tradičně přináší nový díl do dvé FPS série, která má snad již čtrnáct titulů. Activision stále sází na jistotu, a proto je i tato novinka zasazena do světa budoucnosti.

Trailer, který byl ke hře publikován před nějakým tím časem, se nesl v podstatě stejném duchu, jako poslední dva či tři trailery na tituly s hlavičkou CoD. Všude plno výbuchů, kulek, akce a vy jste uprostřed toho všeho. Novinkou dílu s podtitulem Infinite Warfare by měl být vesmír. Do něj jsme se sice už podívali v druhém díle Modern Warfare ale budiž. Ve vesmíru by se měly odehrávat plnohodnotné přestřelky, budete moct ovládat lodě, a podle tvůrců by zde mělo jít především o klasickou old-school akci.

getthumbnail (2)
Akce

V hlavní roli singleplayeru se ocitnete v kůži kapitána Reyese, který je velitelem válečné lodi. S tou musíte čelit organizaci jménem The Front. Smůlou pro vás je, že vaše loď a posádka je jeden z posledních přeživších fragmentů vzdoru této organizaci a to pro vás není úplně OK.

vesmír
Vesmír

Důvodem těchto šarvátek je především nedostatek přírodních zdrojů. Země byla již absolutně vytěžena a celé lidstvo tak musí vysosávat okolní planety. Některé z nich ovšem ovládá ona zlá organizace, která se snaží podmanit i naší domovskou planetu.

Velkolepá podívaná
Velkolepá podívaná

Samozřejmostí pro CoD je i kooperativní mód. I ten by měl nabídnout příběhovou linii. Ovšem více toho nevíme, protože v klasickém singlu co-op nebude. Moc se toho bohužel zatím neví ani o mlutiplayeru. Activision však směle prohlašuje, že se bude jednat o nejzábavnější multiplayer, jaký jsme kdy hrály. No tak uvidíme.

Tento titul vypadá jako další akční nářez, ve kterém si užijeme mnoho zábavy. Je jasné, že se nebude jednat o žádnou velkou revoluční změnu, nemůžeme však namítat, že by se jednalo o nudu. Hra vyjde 4. Listopadu a do té doby další informace určitě přibydou.

Podobné články

Komentáře