Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Co bude a nebude

V našem dnešním malém okénku si nebudeme představovat žádný velký titul, ale podíváme se na to, jaký titul nám proklouznul mezi prsty, a zároveň na to, na co se můžeme zcela určitě moct těšit.

Call of Roman Duty
Pokud patříte mezi fanoušky her, které nás vtáhnout do dob dávno minulých, asi vás bude mrzet zpráva o tom, že společnost Activision opustila od vývoje titulu Call of Duty: Roman Wars. Tento titul byl společnosti nabídnut a natolik jí zaujal, že se projekt dostal až k samotnému řediteli společnosti. Nakonec byl však projekt smeten ze stolu a to především z důvodu obavy o ztrátu klasického jména Call of Duty, které se vždy prezentovalo jako klasický FPS titul.

getthumbnail (1)
Snímek z alphy

A na co jsme se mohli těšit? Hra měla vypadat stejně jako klasické Call of Duty, ovšem s tím rozdílem, že místo pušky jsme v ruce svírali meč a mohli jsme třeba i jezdit na koni skrze starověká římská města. Titul byl nakonec nabídnut Ubisoftu, který se však rozhodl pro zaměření se na svůj vlastní projekt, který dnes známe pod jménem For Honor.

Lara opět ve filmu!

exmachinsert5
Ex Machina


V budoucnu, tedy přesně 16. Března roku 2018 nás čeká návrat legendární pistolnice, která se ničeho nebojí. Nebude se však vracet na naše monitory, nýbrž na stříbrné plátno v novém titulu Tomb Rider. A kdo se zhostí hlavní role? No Angelinu již čekat nemůžeme, protože její přednosti od posledního dílu z roku 2003 poněkud ovadly. Nahradí jí proto neméně nadaná herečka Alicia Vikander, kterou jsme mohli vidět například ve filmu Ex Machina, nebo v Dánské dívce. Dle našeho osobního názoru se do role hodí přímo výtečně, a moc se na ní těšíme. Už jen proto, že v poslední díly Tomb Ridera vyšly v roce 2001 a 2003, což je neskutečně dlouhá doba. Takže kolťáky za pas, nahodit kraťásky, přifouknout přední horní, a jde se na to!

Podobné články

Komentáře