Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Co nabídnou sběratelské edice chystaných hitů?

Hernímu trhu už nějaký ten pátek vládne digitální distribuce, krabicové verze her však stále neřekly poslední slovo. Důvodem k tomu jsou především sběratelské edice, za které mnoho hráčů neváhá zaplatit částky několikanásobně převyšující cenu samotné hry. Pojďme se tedy podívat, co obsahují sběratelky některých letošních hitů.

Assassin’s Creed Rogue

PC port osmého dílu populární série vyjde již desátého března a samozřejmě bude dostupný i ve sběratelské verzi. Ubisoft si s podobnými edicemi umí vyhrát a Rogue nebude výjimkou. Celý obsah je zabalen v parádně vypadajícím boxu s assassínským logem, který bude kromě samotné hry obsahovat artbook, soundtrack a trojici litografií ve stylové obálce. Oficiální cena je 60 euro, tedy přibližně 1600 korun.

ACRO_CLR
Sběratelská edice Assassin’s Creed Rogue

Zaklínač 3: Divoký hon

Tvůrci nejočekávanější hry letošního roku obsah fyzických kopií svého díla rozhodně nepodcenili. Jenom základní krabicová verze obsahuje mapu, soundtrack, nálepky, manuál a průvodce světem Zaklínače. Sběratelská edice pak navíc přidává zaklínačský medailon, steelbook, parádní artbook a ručně kreslenou sošku Geralta v souboji s gryfem. To vše zabalené v nádherné krabici. Není divu, že během několika málo hodin po oznámení byly sběratelky pro všechny platformy v drtivé většině tuzemských obchodů beznadějně vyprodány.

Batman: Arkham Knight

Arkham Knight má být velkolepým završením batmanovské série a zatím vše nasvědčuje tomu, že nás v červnu čeká výjimečný herní zážitek. Tomu odpovídá i obsah sběratelské edice, které dominuje dvanáct palců vysoká soška Batmana s panoramatem Gothamu. Nebude chybět ani steelbook, osmdesátistránkový artbook a limitovaná edice komiksu, vytvořeného speciálně pro hru. Drobností jsou pak tři unikátní skiny inspirované novými DC komiksy. Cena edice se pohybuje okolo 2700 korun.

hr_batman_arkham_knight_46
Limitovaná edice Batman: Arkham Knight

Project Cars

Také netrpělivě očekávané závody Project Cars budou k dispozici v limitované edici. Ta kromě nádherně zpracovaného steelbooku obsahuje knihu Project Cars: By Racers 4 Racers, která dá nahlédnout do zákulisí vývoje hry. Limited edition nabídne také bonusový in-game obsah v podobě nových eventů a pětice legendárních aut včetně McLarenu F1 nebo Sauberu C9.

Podobné články

Komentáře