Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Co zapařit v dubnu

Je tu nový měsíc, tak se pojďme podívat, jaké herní pecky přinese a čím bychom měli určitě naládovat naše disky!

DiRT Rally

GetThumbNail

Toto je věc, na kterou se určitě těší velká spousta fandů do rallye simulátorů. DiRT bude návratem ke klasickým kořenům opravdového rally závodění. Krom verze na PC bude titul dostupný i na konzole a tak i konzolisté budou moci vychutnávat realističnost vozidel, neskutečně věrnou fyziku a nevyzpytatelné počasí společně s jedinečnou grafikou.

Quantum Break

GetThumbNail (1)
Finské studio Remedy si zakládá na jedinečnosti svých titulů a Quantum Break nebude výjimkou. Ve hře si budeme hrát s časem a prostorem, což bude také hlavním středobodem celé hry a příběh k tomu všemu bude jen příjemným doplňkem. Tato střílečka z pohledu první osoby bude hodně svižným zážitkem.

Dark Souls 3

GetThumbNail (2)

Třetí, a dle slov vývojářů, i poslední díl této legendy. Dark Souls 3 přichází již tento měsíc a mnoho z nás nyní radostí skáče do stropu a zároveň si s hrůzou uvědomuje, jaké martýrium nás opět čeká. Takže opevnit své nervy, a naposledy se vydat do světa prosáklého smrtí. Třetí díl by v sobě měl míchat to nejlepší z dílů předchozích, ale také z Demon Souls a Bloodborne. Díky tomu si na své přijdou jak ostřílení souls matadoři, tak i naprostí zelenáči, kterým radíme: Na tuto cestu si vezměte čisté spodní prádlo. Hodně čistého spodního prádla!

The Banner Saga 2

GetThumbNail (3)

První díl tohoto jedinečného tahového RPG nás zavedl do příběhu starodávných Vikingů. Pokračování naváže přesně tam, kde jednička skončila. Budete tak muset opět čelit mnohanásobné přesile, chránit svá města a vesnice před náporem armád, svou vlastní armádu ještě detailněji přizpůsobovat a opět bude jen a jen na vás, komu přesně budete chtít věřit a komu ne. K tomu všemu se navíc objeví nová rasa, která přichází ze severu. No prostě o zážitky nouze nebude.

Podobné články

  • Recenze: Dark Souls III.Jen asi málo kdo nezaznamenal to, že se do prodeje dostal třetí a poslední díl řezničiny jménem Dark Souls, která je brutální, chladná, plná krve a […]
  • Co zapařit v únoruÚnor je tu, tak se pojďme podívat na hry, které by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. American Truck Simulator Pokud jste milovníky […]
  • Závodní sérii DiRT čeká další dílZávodní série DiRT se dočká dalšího, v pořadí již 4. dílu. Co přinese?
Komentáře