Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Dukem Nukem něco chystá

Pokud patříte mezi nostalgiky, kteří s láskou vzpomínají na to co bylo dříve, pak jste určitě minimálně zaznamenali návrat slavné hry Dukem Nukem, s podtitulem 3D. Jedná se o hru, která byla jakýmsi přelomovým bodem v dějinách herních titulů, protože přicházela s celou řadou naprosto inovativních vychytávek.

Na oficiálním webu této legendární klasiky se nyní objevilo jakési záhadné odpočítávání, které bude brzy končit. Výzdoba celé stránky odkazuje na dvacetileté výročí této nesmrtelné klasiky. Mnoho lidí se domnívá a pevně věří v to, že bychom se mohli dočkat naprosto nové edice či dokonce remasteru tohoto skvostu. Dost tomu napomáhá twitterový profil, který se najednou probral k životu a hlásá, že král je zpět.

o_23edf81a
Znič vše

Objevují se však i další názory. Současný majitel značky Gearbox by totiž mohl chystat něco zcela nového, co nemá obdoby. Například nějaký nový díl, spin-off, nebo dokument, který se bude k celé hře vztahovat. Ovšem varianta remasteru či remaku se jeví jako nejvíce pravděpodobná. Samotný Randy Pitchford, se již v loni v červenci vyjádřil ke koupi značky se slovy, že značky nebyla koupena jen pro to, aby byl vydán Dukem Nukem Forever, což je volné pokračování hry.

něco se chystá...
něco se chystá…

Zároveň také prozradil, že firma se chystá na nový projekt, který se opět bude motat okolo atomového vévody. Na internetu se však v posledních dnech začaly velmi rychle šířit uniklé materiály. Měli bychom se dočkat zcela nové verze Dukem Nukem 3D s podtitulem World Tour, která by měla nabídnout klasickou grafiku, ovšem s lepším nasvícením a novým obsahem. K dispozici by měly být i první screanshoty, pokud jsou tedy pravé. Hra by měla být oficiálně představena již tento měsíc a mělo by se jednat o redux/remix verzi. Hra nabídne formu kooperace a i multiplayer. Tak uvidíme co je na tom pravdy.

Co to asi bude?
Co to asi bude?
Podobné články

Komentáře