Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Fifa 17 a novinka jménem Frostbite

Letošní náklad od EA nám přinese opravdu velké množství novinek a mezi nimi nebude chybět ani 17. titul hry FIFA. Hlavním tahákem tohoto ročníku bude mód s názvem The Journey, což není naprostou novinkou v oblasti sportovních her, protože s příběhem si pohrávali například poslední NBA, 2K či Madden.

 

Nová FIFA nám přinese příběh, ve kterém si sice nebudeme moci vytvářet svou vlastní postavu, protože hrát prostě budeme muset za Alexe Hunta, ovšem kam povedou jeho kroky, bude již čistě na vás. Vy jej totiž budete doprovázet celou jeho fotbalovou kariérou, vybírat odpovědi v rozhovorech a především se sním umně pohybovat na hřišti. To totiž nejvíce odrazí to, jak budete dále postupovat, a zda půjdete stále nahoru, nebo se budete postupně propadat soutěžemi dolů. Mód The Journey však nebude jen o fotbale, ale nahlédneme díky němu i pod pokličku života fotbalového profíka.

getthumbnail (2)
Alex Hunt

Co tento skvělý mód doplní, bude zcela nový engine, na kterém bude FIFA 17 stát. V minulosti na ní EA použilo celou řádku enginů. Poslední obměna proběhla z Impact neginu na Ingnite, a jak se zdá, nyí se EA u všech svých titulů přeorientovává na Frostbite engine. V příštím roce se totiž tohoto enginu dočká nejspíše i hokejová série NHL.  Frostbite je zkrátka velice populární a táhne. A právě díky němu bude toto velké fotbalové představení zase něco realističtější.

getthumbnail (1)
Nový engine

S novým engine samozřejmě přicházejí i nové možnosti, které byly doposud nemožné. Samozřejmě nepůjde o žádnou velkou revoluci, ale změn si určitě všimneme. Měnit by se totiž měla fyzika, kolize hráčů na hřišti a další podobné prvky, které realističnost budou tlačit stále dopředu. Změní se i umělá inteligence hráčů. Přepracovány budou například penalty, což je již dlouho očekávaná věc.

Jak si ovšem titul s novým enginem poradí, to uvidíme v záři, kdy hra vyjde na PC, PS4, PS3, Xbox 360 a Xbox One.

Podobné články

Komentáře