Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Goro, čekáš na mě? Nenechte se rozdrtit v Mortal Kombat X

Mortal Kombat je jednou z her, které si už mnoho let drží prvenství mezi nejznámějšími hrami, známe ji z heren po celém světě a pochopitelně i z počítačů. Jedná se o nikdy nekončící ságu, která vždy překvapí něčím novým. Tím novým je i Mortal Kombat X, kterého se dočkáme už v roce 2015. Kromě vylepšených efektů, a prostředí, se lze těšit na celou řadu novinek.

Vydání Mortal Kombat X je potvrzeno na 14. dubna 2015. V toto datum vyjde po celém světě. Hned ze začátku bude hra dostupná pro všechny platformy a to dokonce ve stejný den. Hra vyjde tedy nejen na Pc a na PS3/360, ale také na PS4 a na XBOX. V Mortal Kombat X se dočkáme konečně i zcela nových postav, které budou volně navazovat na postavy minulé. Ikonické postavy, tedy především Scorpion, Sub Zero, Raiden a Goro, zůstanou. Přibude například Cassie Cage, jejímiž rodiči jsou Sonya Blade a Johnny Cage. Dcera hrdě bojuje po jejich vzoru. Dále přibude Kotal Kahn, aztécký bůh, který již od pohledu umí vyděsit svým vzezřením.

Z nováčků přibude také opilec Bo Rai Cho, hmyzí žena D’Vorah a hrdinka Šíleného Maxe Ferra/Torr. Zbytek party už znáte z minulého dílu, Reptile, Ermac aj. U hry se velmi pracovalo na efektech, pro hráče bude tedy prožitek ze soubojů opravdu stát za to. Fanoušci kultu Mortal Kombatu se na další pokračování pochopitelně těší, mělo by se jednat o dosud nejlepší díl, který kdy vyšel, tak se můžeme nechat překvapit.

Cassie Cage
Cassie Cage
Kotal Kahn
Kotal Kahn
Scorpion
Scorpion
Témata článku

Podobné články

Komentáře