Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Gwent bude samostatnou hrou

Pokud jste hráli nejnovějšího Zaklínače, určitě jste narazili na karetní hru Gwent. Ta se u hráčů stala tak populární, že se nyní CD Projekt rozhodl vydat jej jako samostatnou hru, čímž udělal radost velkému množství milovníků této minihříčky.

O tom že bude mít Gwent takový potenciál, sami autoři vůbec nevěděli. Měl být jen jakýmsi příjemným zpestřením při cestách mezi jednotlivými zakázkami při vykonávání zaklínačského řemesla. Ovšem ze hry se vyklubal opravdu povedený projekt, díky kterému se mnoho hráčů k Zaklínači neustále vracelo a zkoušelo dokola porazit všechny své protivníky.

mnoho hráčů se konečně dočkalo
mnoho hráčů se konečně dočkalo

To ovšem hráčům nestačilo a tak začali volat po samostatném vydání této skvělé hry a jejich prosby byly vyslyšeny. CD Projekt totiž oznámil vydání titulu Gwent: The Witcher Card Game, která nabídne multiplayer i kampaň pro jednoho hráče. Pokud jste tedy i vy měli obtížnost Gwentu ve hře nastavenou na úplné maximum, pak se těžte na zcela novou dimenzi hraní.

grafika vypadá skvělé
grafika vypadá skvělé

Datum 26. září se stane dnem, kdy si majitelé platformy Xbox One budou moci vyzkoušet, jak nový počin vypadá, a co všechno přináší. O něco později pak titul vyjde i na PS4 a na PC. Dobrou zprávou je také to, že se na projektu budou podílet i herci ze samotné hry, kteří všechny postavy nadabují. Díky tomu budeme opět slyšet charakteristický Geraltův chraplák a ne nikoho jiného.

Gwent tak, jako ho známe
Gwent tak, jako ho známe

O samotné podobě hry toho víme jen tolik, kolik prozrazuje následující video. Grafické zpracování však vypadá skvělé a moc nás zaujaly animace u jednotlivých karet. Navíc multiplayer dodá celému hraní naprosto nový rozměr a my tak konečně budeme moci měřit síly mezi sebou navzájem. Do hry by navíc měly přibýt i nové karty. Takže si pořádně nachystejte své balíčky, pečlivě si vyberte své frakce a krále a zvolte si preferované hrdiny. Epické bitvy totiž mohou začít!

Podobné články

Komentáře