Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Herní zážitky z Middle-Earth: Shadow of Mordor

Hra Middle-Earth: Shadow of Mordor je důkazem, že si kvalitní film zaslouží i kvalitní hru. LOTR je doslova světovým kultem, ke kterému se hlásí nadšenci, jež nepohrdnou každou hrou z jejího žánru, ať už se jedná o pexeso z Aragornem nebo o herní skvost, jakým tato hra bez pochyby je. Pokud jste ještě neokusili její nádech, tak vám předvedeme několik herních videí, které vás přesvědčí.

V samotné hře nehrajete za žádného z hlavních hrdinů trilogie, což by byla vzhledem ke známosti postav nuda. Hrajete zde za Hraničáře  který byl oživen duchem pomsty a jelikož jste ve hře přišli o rodinu, kvůli stvůrám z Mordoru, tak je o důvod víc, proč proti zlu bojovat. Hra je propracovaná do posledního detailu, grafici si dali záležet na detailech samotného zabíjení, množství destruktivních zón, i propracovaných textur, mluví za vše.

Nefanouška LOTR by mohla hra svým dějem velmi nudit, v opačném případě si však ostatní hru užijí. Nechybí typická prostředí, tajemný a postupně se odkrývající příběh, senzační atmosféra a také zajímavá překvapení, se kterými byste ve hře nepočítali. Není divu, že je hra dostupná na všech platformách, ovšem my, příznivci PC, si jí vychutnáme stejně nejlépe. Pokud to není zrovna váš šálek kávy, tak si možná vzpomenete na Guardians of Middle Earth, který se nese v podobné atmosféře.

8 /10 hodnocení hry
Podobné články

Komentáře