Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Homefront: The Revolution

Jak jistě víte z hodin dějepisu, revoluce napříč naší historií formovaly dějiny národů a států. Toto téma se nyní dostává i na naše monitory, na kterých budeme svědky, ale i přímými účastníky jedné z velkých revolucí. Dambduster Studios si vzali opravdu velké sousto, které žvýkali dlouho a nutno říci, že nerozžvýkali tak, jak by se slušelo, a v bříšku to teď trochu tlačí.

Homefront staví především na atmosféře a příběh hry jí nabízí opravdu zajímavou. Celá hra se totiž točí okolo alternativního konfliktu mezi Severní Koreou a USA. Severní Korea se dostala do čela produkce levné elektroniky, která doslova USA zaplavila. Toto Severokorejští soudruzi využili a veškerou elektroniku Američanům vypnuli a ti se tak ocitli bez všech vymožeností. Severní Korea si pak se svou armádou KPA namířila přímo do USA, které zabrala a nastolila zde tvrdou diktaturu.

nedokonalé charaktery
Nedokonalé charaktery

Vy se ocitáte v kůži nového rekruta odboje, který řídí tři osoby. Všechny tři mají pevně dané charakterové vlastnosti, od kterých se během hry ani jednou neodchýlí, což je podle nás škoda, zvláště v momentě, kdy se jedná o zarytého patriota, generála, který celou dobu dělá jako že nic, a krev milující emo holku.

getthumbnail (2)
Svatá trojice

Vaše působení se omezí na město Filadelfii, která byla rozdělena na žluté a rudé zóny. Rudé zóny jsou zakázané, a jakmile se do nich podíváte, kulky začnou pršet z nebe. Více tohoto tedy zmůžete ve žlutých zónách, kde bydlí obyvatelstvo a vašim úkolem je přesvědčit ho, aby se přidalo na stranu odboje. Do značné míry tento princip připomíná Assassins Creed.

Parádní atmosféra
Parádní atmosféra

Z hlediska grafiky vás hra nepoloží, ale ani neurazí, velmi propracovaný a intuitivní je systém zbraní, oblečení a výbavy. Co je ovšem opravdu velká propadák jsou postavy, které jsou nemastné a neslané a pokud k tomu přičteme i velké množství bugů, vznikne nám z toho velká idea realizovaná v krabičce od sirek. Pokud si hru chcete zahrát, doporučujeme mít obě oči hodně přimhouřené a nemyslet na chybky, které jsou všudypřítomné.

Podobné články

Komentáře