Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Hráčův kalendář 2014: Prosinec

Ty největší podzimní hity už sice mají datum vydání za sebou, přísun nových her ale ještě není pro tento rok zcela vyčerpán. I v prosinci se na nás chystá hned několik zajímavých titulů, které by byla škoda přehlédnout.

The Crew

Dostupné na platformách: PC, Xbox One, X360, PS4
Datum vydání: 2. prosince 2014

Dohání vás sychravé prosincové počasí k šílenství a v žilách vám koluje alespoň pár kapek benzínu? Pak určitě dejte novému dílu Ubisoftu šanci. The Crew láká především na parádně zpracovaný otevřený svět, který je k dispozici už od začátku hry. Nebude chybět příběhově laděný singleplayer, který se ale bude plynule doplňovat se hrou více hráčů. S ostatními závodníky půjde spolupracovat, vytvářet klany či se přetahovat o rekordy. „WoW na čtyřech kolech“ vyjede z garáže již zítra 2.12.2014.

The Crew
The Crew

Lara Croft and the Temple of Osiris

Dostupné na platformách: PC, Xbox One, PS4
Datum vydání: 9. prosince 2014

Na plnohodnotné pokračování restartované série Tomb Raider si ještě nějaký ten pátek počkáme, další dobrodružství sličné archeoložky je ale přesto za rohem. Úspěšná kooperativní akce Lara Croft and the Guardian of Light se totiž brzy dočká sequelu, ve kterém se hrdinka vydá do Egypta prozkoumat tajemný chrám boha Seta. Opět se můžeme těšit na propracovaný kooperační zážitek, tentokrát dokonce ve čtyřech hráčích. K Laře se totiž přidá kolega Carter Bell a dva probuzení egyptští bohové. Zatímco lidská dvojice se bude spoléhat především na své pistole, jejich nadpozemští kolegové přihodí k dobru své magické schopnosti. Pokud ale nedáte dohromady dostatečný počet hráčů, nezoufejte – příběhová linie jde hrát i v singleplayeru.

Lara Croft and the Temple of Osiris
Lara Croft and the Temple of Osiris

Raven’s Cry

Dostupné na platformách: PC
Datum vydání: 16. prosince 2014

Temné pirátské dobrodružství jsme zmiňovali již v listopadovém přehledu, vydání hry však bylo o tři týdny odloženo. Nyní bychom se tak měli dočkat v polovině prosince. Trpělivost by se však měla vyplatit, Raven’s Cry totiž slibuje krvavou a realistickou jízdu, která ukáže pravou podstatu pirátského života. Kromě pořádné dávky hack’n’slash akce se můžeme těšit i na námořní bitvy či komplexní vývoj postavy.

Raven’s Cry
Raven’s Cry

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Vychází na platformách: PC, Xbox One, X360, PS4, PS3
Datum vydání: 18. prosince 2014

Těsně před Vánocemi se na bojové pole opět vplíží legendární hrdina Snake. Ground Zeroes je sice pouhým předkrm před hlavním chodem v podobě chystaného dílu The Phantom Pain, i tak by ale mělo jít o kvalitní titul. Hlavním tahákem by mělo být především krásně zpracované otevřené prostředí, ve kterém si hráč může zvolit vlastní cestu ke splnění daného cíle. Ground Zeroes by tak mělo uspokojit příznivce kradmého postupu stejně jako hráče vyznávající Rambo styl.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Postrádáte v našem přehledu nějaký vámi očekávaný titul? Na jaké hry se nejvíce těšíte? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem!

Podobné články

  • Hráčův kalendář 2014: ListopadNedávno jsme vám přinesli článek s přehledem nejočekávanějších her tohoto podzimu, již vydaných i teprve se blížících. Na podzim ale vychází velké […]
  • Hráčův kalendář 2015: ÚnorHerní rok 2015 se sice teprve rozjíždí, zajímavých her ale v jeho úvodních měsících vychází více než dost. Ani v únoru tak nebude panovat herní […]
  • Hráčův kalendář 2015: LedenAni v úvodu nového roku si neodpočineme od přísunu nových her. Vydavatelé totiž na leden naplánovali hned několik zajímavých titulů, které by byla […]
Komentáře