Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Hráčův kalendář 2015: Březen

Rok 2015 odsýpá rychlým tempem a každým dnem se tak přibližuje vydání očekávaných hitů jako Zaklínač 3 či Batman: Arkham Knight. Ještě před tím nás ale také čekají zajímavé tituly – v březnu dojde jak na strategické manévry ve vesmíru, tak na nekompromisní lupičskou akci.

Assassin’s Creed Rogue

Datum vydání: 10.3. 2015
Vychází na platformách: PC

Po podzimním vydání na staré generaci konzolí přichází templářský zabiják Shay Patrick Cormac také na PC. Vůbec poprvé v sérii se tak podíváme na odvěký souboj assassínů a templářů z temnější strany barikády. Shay byl sice kdysi příslušníkem stejného řádu jako Ezio či Altair, po jedné nepovedené misi se ale situace změnila a z původního lehkovážného dobrodruha se stal chladnokrevný lovec bývalých spolubojovníků a přátel. Hratelnostně by měl Rogue být podobný Black Flag, několik zajímavých vychytávek však nový díl přinese. Kromě obligátních assassínský skillů bude mít Shay k dispozici smrtící pušku na dlouhé i krátké vzdálenosti, různé typu nábojů i granátů a novinkou v námořních bitvách bude přítomnost hořícího oleje, kterým můžete likvidovat pronásledovatele. Hlavní hrdina bude také v neustálém nebezpečí útoku assassínů, jemuž se může bránit pomocí klasického orlího pohledu, který najde ukrývající se nepřátele. Útoky mohou hrozit i na moři, které Shay brázdí ve své lodi Morrigan. Kromě rozlehlých ploch Atlantického oceánu se podíváme také do americké divočiny a chybět nebude ani tehdy se rozvíjející metropole New York.

Cities: Skylines

Datum vydání: 10.3.2015
Vychází na platformách: PC

Tvůrci populární strategické série Cities in Motion se po dvou letech opět rozhodli vkročit do stejné řeky a výsledkem je Cities: Skylines. V roli starosty nás tak čeká výstavba města kombinovaná s propracovaným systémem dopravy, se kterým mají vývojáři z Colossal Orders bohaté zkušenosti z předchozích her. Chybět ale samozřejmě nebude stavění městských čtvrtí, balancování ekonomiky, řešení krizových situací a celkové zvelebování své metropole. Skylines bude podporovat Steam Workshop, takže můžete snadno sdílet svá dílka či si prodloužit herní dobu zkoušením výtvorů ostatních.

Sid Meier’s Starships

Datum vydání: 12.3.2015
Vychází na platformách: PC, iOS

Krátce po Cities: Skylines vlétne na trh další strategie, tentokrát z dílny slavného Sida Meiera a jeho Firaxis Games. Starships bude samostatnou hru, úzce však navazuje na loňské Civilization: Beyond Earth, ve kterém si hráč vyzkoušel kolonizace nově objevené planety. V pokračování se ocitneme o stovky let později, kdy se již národy upevnily svá místa, vyvinuly nové technologie a nyní se zaměřují na prozkoumávání celé široké galaxie. Hráč tak dostane do rukou flotilu vesmírných lodí a může se okamžitě pustit do objevování neznámých planet. Jak se vypořádáte s nepřátelsky naladěnými civilizacemi by mělo být na vás, kromě klasické cesty bojem by mělo jít z problémů vybruslit i pomocí diplomacie či obchodování. Svému stylu hry můžete pomocí rozličných upgradů přizpůsobit i flotilu, protože právě na vývoj lodí a jejich vesmírné bitvy kladou tvůrci největší důraz. Hráče Beyond Earth také určitě potěší fakt, že Starships bude podporovat zpětné propojení a umožní tak pokračovat ve vývoji vaší rozehrané civilizace.

Battlefield Hardline

Datum vydání: 19.3.2015
Vychází na platformách: PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360

Série Battlefield je po roční pauze zpět. Fanoušci se však nedočkají vysněného návratu do kulis druhé světové války – v novém díle nás totiž čeká moderní hra na četníky a zloděje. Tvůrci slibují nejintenzivnější akční zážitek v sérii, čemuž by měly napomoci nové herní módy, ve kterých si to lupiči rozdají s policejními jednotkami o pořádný balík peněz. Nebude chybět osvobozování/ držení rukojmích, hon/ ochrana důležitých svědků či zběsilé automobilové honičky. Hardline bude stejně jako Battlefield 4 využívat technologie Levolution, jež umožní dynamické destrukce herního prostředí. Kromě multiplayeru bude nový Battlefield obsahovat i kampaň pro jednoho hráče, ve které se dvojice detektivů bude snažit překazit obchod s drogami v Los Angeles.

Těšíme se tolik, že jsme vytvořili i miniweb o hře Battlefield Hardline, kde si můžete o Hardline přečíst více informací a rovnou si jej i objednat.

Podobné články

Komentáře