Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Hráčův kalendář : Červen 2015

Herní událost roku v podobě vydání Zaklínače 3 máme za sebou a vzhledem k jeho rozsáhlosti rozhodně nemůžeme tvrdit, že by v následujících měsících nebylo co hrát. Přesto není špatný nápad se před tradičním letním suchem předzásobit kvalitními tituly, kterých v červnu vychází hned několik. Hlavní pozornost bude upřena na Batman: Arkham Knight, na své si ale přijdou i kovaní stratégové či fanoušci Blizzardu.

Heroes of the Storm

Datum vydání: 2. června 2015
Vychází na platformách: PC

MOBA žánru už nějaký ten pátek dominuje dvojice LoL/ DotA 2, na začátku června jim ale do party přibude silný konkurent z dílny Blizzardu. Ve světě Heroes of the Storm se protínají univerza Diabla, Starcraftu a Warcraftu, což znamená jediné – na bitevním poli se budou masakrovat ikonické postavy ze zmíněných titulů, včetně Arthase, Ilidana, Jima Raynora či samotného Diabla. Jinými slovy, HotS bude splněný sen fanouška Blizzardu. Můžeme se těšit na klasickou MOBA hratelnost, s velkým důrazem na týmovou spolupráci a využívání unikátních prvků jednotlivých map. Hra vyjde v režimu free-to-play, chybět ovšem nebudou mikrotransakce, které hráčům zpřístupní unikátní skiny či itemy.

MotoGP 15

Datum vydání: 19. června 2015
Vychází na platformách: PC, PS4, PS3, X360, XONE

Zatímco příznivci Formule 1 si na svojí hru musí počkat až do půlky července, virtuální motorkáři se dočkají již během června. MotoGP 15 nabídne kompletně licencované týmy i jezdce až po úroveň Moto 3, všech osmnáct tratí z letošního ročníku (nechybí okruh v Brně), desítky online i offline módů či vylepšený kariérní režim, ve kterém si nově můžete vytvořit zcela nový tým dle osobních preferencí. Posun by měl být znát také na jízdním modelu, jenž je prý opět o něco blíže realitě, či inteligenci protivníků, kteří budou více agresivní při předjíždění a budou zajíždět časy podobné reálným výsledkům.

Batman: Arkham Knight

Datum vydání: 23. června 2015
Vychází na platformách: PC, PS4, XONE

Vývojáři z Rocksteady se po pauze v podobě Arkham Origins (to mají na svědomí WB a Splash Damage) vrátili k batmanovské sérii, kterou proslavili prvními dvěma díly. Arkham Knight má být velkolepým završením celé ságy, což se odráží i v jeho příběhové linii – proti Batmanovi se tentokrát sjednotili všichni myslitelní záporáci netopýřího univerza, kteří navíc dostali posilu v podobě tajemného Arkhamského rytíře. Ani hlavní hrdina ale nezůstane bezbranný, kromě své obligátní výbavy totiž konečně může ovládat Batmobil, jenž výrazně zrychlí přemisťování po městě a využití najde i během boje, kdy se promění v nezastavitelný tank chrlící rakety. Město Gotham City, kde se hra opět odehrává, bylo rozděleno do tří rozlehlých sektorů, které dohromady tvoří pětkrát větší mapu, než jaká se nacházela v Arkham City. Další zajímavou novinkou bude funkce DualPlay, která v boji umožní plynulé přepínání mezi Batmanem a některým z jeho spolubojovníků. Ve hře samozřejmě narazíme na všechny významné postavy série, ať už patří mezi hrdinovy spojence, nepřátele, či se pohybují někde mezi.

Blood Bowl 2

Datum vydání: Červen 2015
Vychází na platformách: PC, PS4, XONE

První díl Blood Bowl, brutální verze amerického fotbalu, ve které se masakrují týmy z univerza Warhammeru, sklidil před šesti lety úspěch, především díky návykové a propracované hratelnosti. Chystaný druhý díl opět nabídne mix kvalitní tahové strategie, humoru a brutality, to vše zabalené v novém grafickém enginu. Chybět nebude rozsáhlá singleplayerová kampaň (dokonce i s příběhem) a nové online módy, včetně dlouhodobé ligy či hráči vytvářených turnajů. Blood Bowl 2 by měl vyjít během letošního června, přesné datum zatím nebylo oznámeno.

Podobné články

Komentáře