Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Hráčův kalendář 2014: Listopad

Nedávno jsme vám přinesli článek s přehledem nejočekávanějších her tohoto podzimu, již vydaných i teprve se blížících. Na podzim ale vychází velké množství her, a ve stínu AAA titulů se někdy skrývají velmi zajímavé a kvalitní kousky. Listopad už je za dveřmi, pojďme se tedy podívat, jaké tituly nás v předposledním měsíci tohoto roku čekají.

Call of Duty: Advanced Warfare

Dostupné na platformách: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Datum vydání: 4. listopadu 2014

Slavná akční série se i letos dočká nového přírůstku, s netradičně futuristickým zaměřením. Zasazení do roku 2054 je jenom jednou z několika změn oproti zaběhlým pořádkům série. Hrdina bude mít k dispozici multifunkční bojový oblek ve stylu Crysis, svoboda pohybu by tak měla být o něco větší než je v sérii zvykem a i bojový systém dozná mírných vylepšení v podobě nových zbraní či propracovanějšího používání granátů. Zajímavý by mohl být i příběh, kterému vévodí padouch ztvárněný hollywoodským hercem Kevinem Spaceyem. Advanced Warfare vychází již na začátku listopadu.

Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Advanced Warfare

Assassin’s Creed: Rogue

Dostupné na platformách: PS3, Xbox 360
Datum vydání: 11. listopadu 2014

Staré generaci konzolí se sice vyhnulo vydání očekávaného Assassin’s Creed Unity, jako (dočasně) exkluzivní náhradu tak jejich majitelé dostanou díl s podtitulem Rogue. Hlavním hrdinou je Shay Patrick Cormac, který prošel assassínským výcvikem, nakonec ale skončil v řadách templářů jako lovec svých bývalých přátel. Právě tato zajímavá zápletka by měla být hlavním tahákem Rogue, protože gameplay aspekty velmi připomínají nedávné AC: Black Flag. Potvrzena již byla PC verze, která by měla vyjít během příštího roku.

Assassin’s Creed: Rogue
Assassin’s Creed: Rogue

Assassin’s Creed Unity

Dostupné na platformách: PC, PS4, Xbox One
Datum vydání: 11. listopadu 2014

O očekávanějším z dvojice letošních ,,assassin“ titulů bylo již napsáno mnoho, pouze si tak připomeňme, že se v Unity podíváme do Francie zmítané Velkou francouzskou revolucí. Krásně zpracované prostředí, důraz na RPG prvky i kooperativní mise až pro čtyři hráče by mohly z chystaného titulu udělat jeden z nejlepších dílů série, na finální verdikt si ale musíme počkat do poloviny listopadu.

Assassin's Creed Unity
Assassin’s Creed Unity

Dragon Age: Inquisition

Dostupné na platformách: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Datum vydání: 18. listopadu 2014

Po mizerném Dragon Age II je tady pokus Bioware o reparát. Tvůrci vůbec poprvé použili výkonný engine Frostbite 3, takže grafika rozhodně nebude slabinou Inquisition. V roli Inkvizitora nás čekají velkolepé boje o pevnosti, desítky tuhých potvor i mocenských konkurentů a snad i poutavý příběh, ve kterém sehrají významnou roli staří známí z předešlých dílů.

Dragon Age: Inquisition
Dragon Age: Inquisition

Far Cry 4

Dostupné na platformách: PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360
Datum vydání: 18. listopadu 2014

Série Far Cry proslula zasazením do tropického prostředí, které k atmosféře této výbušné akce skvěle sedělo. S novým dílem se ale tvůrci odhodlali ke změně a my tak navštívíme Kyrat, divoký horský kraj patřící k Nepálu. Hlavní hrdina je zatažen do občanské války mezi místními usedlíky a samozvaným vládcem jménem Pagan Min, ve které se kulkami nešetří. Charismatický padouch, exotické prostředí a zvířata jako zbraně… Far Cry je zpět.

Far Cry 4
Far Cry 4

Raven’s Cry

Dostupné na platformách: PC
Datum vydání: 27. listopadu 2014

AC: Black Flag ukázalo, že dobře zpracované pirátské dobrodružství může být skvělým zážitkem. V Raven´s Cry se zhostíme role krutého piráta, který se při cestě za pomstou nezastaví před ničím. Tvůrci slibují temnou a nekompromisní atmosféru, kdy hlavní postava není žádným svatouškem, nýbrž krvelačným rabiátem. Při hack-and-slash bitkách bude hrdina moci využívat háku, který nahradil useknutou ruku, či náletu spřízněných havranů. Chybět nebudou ani námořní bitvy či desítky vedlejších úkolů. Krvavá jízda začne již koncem listopadu.

Raven’s Cry
Raven’s Cry

Postrádáte v našem přehledu nějaký vámi očekávaný titul? Na jaké hry se v příštím měsíci nejvíce těšíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem!

Podobné články

Komentáře