Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Hráčův kalendář: Říjen 2015

Říjen se ponese především ve znamení datadisků pro úspěšné tituly – přídavek čeká fanoušky Zaklínače i dvou slavných MMORPG. Na své si přijdou také příznivci Warhammeru, pro které se chystá poměrně netradiční zážitek.

The Witcher 3: Hearts of Stone

Datum vydání: 13. října 2015
Vychází na platformách: PC, PS4, XONE

Od vydání Zaklínače 3 ještě neuplynul ani půlrok a už tady máme první velký datadisk, který by měl nabídnout okolo deseti hodin hraní. Příběh se má točit kolem zakázky na hlavu banditského kapitána, kterou však lehce komplikuje padouchova nesmrtelnost. Geralta tak čeká hned několik rozsáhlých příběhových úkolů, jež by měly tvořit hlavní část herní doby. Ochuzeni ale nebudou ani příznivci vedlejších aktivit – chybět nebudou nové kontrakty, předměty, potvory, gwentové karty i další vztahová linie. Datadisk byl primárně tvořen pro postavy na úrovni 30 a výše a odehrávat se bude v Oxenfurtu a v No Man’s Land. Hraní expanze také podle všeho nebude nijak kolidovat s hlavním příběhem, takže si ho mohou bez obav pořídit i hráči, kteří ještě Zaklínače 3 nepokořili.

Guild Wars 2: Heart of Thorns

Datum vydání: 23. října 2015
Vychází na platformách: PC

Jenom několik dnů po Zaklínači se svého prvního rozšíření dočká také MMORPG Guild Wars 2, jež má za sebou již tři roky úspěšného fungování. Čas na přídavek už bezpochyby nadešel a vývojáři z ArenaNet tak pro hráče připravili pořádnou dávku nového obsahu na všech frontách. Předně je tady nová příběhová linie odehrávající se v lokaci Maguuma jungle, která bude plná unikátních nepřátel i scenérií. K dispozici bude další herní třída, The Revenant, který kombinuje schopnosti těžce vyzbrojeného válečníka a mága. Změn dozná také vývoj postavy, rozšířený o možnost sekundární specializace pro všechny třídy, i PvP část hry, jež bude doplněna novými mapami a módy.

Warhammer: End Times – Vermintide

Datum vydání: 23. října 2015
Vychází na platformách: PC, PS4, XONE

Svět Warhammeru už byl dějištěm různých her, kooperativních stříleček byste mezi nimi ale mnoho nenašli. Malé švédské studio Fatshark se to rozhodlo změnit a my se tak za pár týdnů dočkáme tohoto zajímavého titulu, který slibuje hodně akce a ještě více krve. Společně s dalšími třemi hráči musíte hájit město Ubersreik proti náporu Skavenů, smrtelně nebezpečných křížencům mezi lidmi a krysami. Na výběr bude pětice hratelných postav, každá s jinými schopnosti, zbraněmi i příběhovým podtextem. Bojovat se bude ve třinácti rozličných úrovních a tvůrci slibují dynamický systém spawnování nepřátel, který by měl zaručit neustálou dávku napětí, protože nepřátelé budou schopni udeřit odkudkoliv. Jak se nezávislým autorům jejich originální počin povedl se dozvíme 23. října.

Star Wars: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire

Datum vydání: 27. října 2015
Vychází na platformách: PC

Rozsáhlého rozšíření se brzy dočká také SW: The Old Republic, zdařilé MMORPG, které však doplatilo na přemrštěná očekávání hráčů v důsledku masivní reklamní kampaně. Hlavním tahákem chystaného datadisku má být příběhová linie, jež má nabídnout nové postavy, lokace, zápletky i široké možnosti rozhodování. Bioware se při tvorbě příběhu prý soustředili na návrat k filmovému stylu vyprávění a vzhledem k jejich schopnostem je oprávněné předpokládat, že by kampaň opravdu mohla stát za to. Nové mise budou určeny pro level 60 (maximální úroveň se celkově zvýší na 65), k dispozici ale bude možnost vytvořit si novou postavu již na této úrovni a novou příběhovou kapitolu si tak budete moci vychutnat bez nutnosti strávit desítky hodin v původní hře.

Podobné články

Komentáře