Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Kingdom Come: Deliverance – Beta je tu!

Již tento rok, tedy alespoň doufejme, zažije česká herní scéna velké dobrodružství. Postará se o něj Dan Vávra (Mafia) se svým týmem Warhorse. Toto realistické RPG nás zavede do prostředí českých měst a vsí v období husitských válek a my si již nyní můžeme zahrát betu tohoto velkolepě vypadajícího titulu.

Zaklínač vs Kingdom Come, s ničím menším, než nejlepším projektem od CD Projectu v minulém roce není chystaný počin měřen. Dynamické změny počasí, interaktivní prostředí, které si žije svým vlastní m životem a každá zlomená větvička bude mít význam v tom, jak se bude svět proměňovat. Lidé budou žít svůj vlastní život a na nepřátele budete muset vyzrát v novém co možná nejvíce realistickém combat systému, který herní svět ještě nezažil.

Jedinečná grafika herního prostředí
Jedinečná grafika herní prostředí

Pokud chcete toto všechno vyzkoušet již nyní, máte k tomu skvělou příležitost. Tento herní titul se momentálně dostává ke všem fanouškům v podobě beta verze, kterou si můžete koupit na Steamu. Ti, kteří tento projekt podpořili již dříve a to buď na Kickstarteru, nebo koupením alfa verze, musí jen hru aktualizovat a stáhnout potřebná data.

Svět žijící vlastním životem
Svět žijící vlastním životem

Otevře se jim tak svět s několika novými úkoly a částí příběhové linie, nové zbraně, a 5x větší oblast pro prozkoumávání, než byla v alfě. Plná hra, která nejspíše přijde v létě, pak nabídne další pětinásobek, momentální beta verze. V betě se navíc můžeme těšit i na jednu z prvních větších bitev, která dokonale odhalí naprostou promakanost celého systému soubojů.

Jedinečný combat systém
Nejrealističtější combat systém

No a abychom vás ještě trochu více naladili k podpoře tohoto českého projektu, který si to zcela jistě zaslouží, pak vám přinášíme nejnovější trailer, který vyšel společně s betou, a který vám alespoň trochu nastíní, o jak dokonalou hru se jedná.  No, a pokud tomu i tak nebudete věřit, určitě se podívejte na některý z gameplayů, kterých je na internetu velké množství.

Podobné články

Komentáře