Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Kingdom Come Deliverance

Pokud jste někdy hráli, nebo alespoň slyšeli o legendární hře Mafia od českých vývojářů v čele s Danielem Vávrou a tuto hru milujete stejně jako my, a pokud krom rozžhavených hlavní tommyganů máte rádi také pořádně nabroušené ostří středověkého meče, máme pro vás skvělou zprávu.

KC_Deliverance_fencing
Skvělé šermířské souboje

Právě Daniel Vávra se svým týmem nyní finišuje přípravy svého nového a opravdu velkolepého projektu, který zboří doposud zaběhlé prvky hraní RPG her. Jeho nejnovější projekt totiž bude tou co možná nejvěrnější simulací života ve středověku v době husitských válek, kdy byly obyčejní lidé sužování neustále válčícími vojsky, lupiči a rozmary králů.

KC_Deliverance_Birds-view
Nádherné prostředí

Herní systém nového projektu, který ponese název Kingdom Come je naprosto dokonalou záležitostí, díky které si budete připadat, jako byste svírali v rukou opravdový meč. Do toho všeho se navíc zapojí skvělý příběh, nádherná grafika a dokonale promakané prostředí, díky kterému je ze hry samotné stane naprosto uvěřitelný zážitek.

KC_Deliverance_Siege
Úžasná grafika

Příběh bude rozdělen do tří titulů a ten s podtitulem Deliverance bychom si měli zahrát již v létě příštího roku. Popisovat zde dokonalé postupy, kterými vývoj celé hry prochází, by vydalo na několikastránkovou práci. Proto vám raději přinášíme exklusivní videa, které vám přiblíží celkový průběh vývoje a také lehce nastíní samotnou podobu hry.

KC_Deliverance_witch
Jedinečný příběh

No, a pokud byste si chtěli hru vyzkoušet již nyní, máte možnost skrz alfa verzi, ke které později přibyde i beta verze. Navíc máte možnost celý projekt podpořit i finančně, protože celý vývoj funguje na základě start-upu, který mohou fanoušci finančně podporovat, za což se jim dostane později nemalých výhod spojených právě s touto hrou.

Pokud tedy chcete zažít malé středověké dobrodružství z prostředí českých luhů a hájů, neváhejte a podpořte tento skvělý projekt. Můžete si na něj buď počkat, nebo se pustit do hraní prozatím osekané verze. Je to jen na vás.

Podobné články

  • Velkolepé intro Zaklínače 3 je tadyPravděpodobně nejočekávanější hra současnosti, RPG Zaklínač 3: Divoký hon, se opět o něco poodhalil nedočkavé hráčské veřejnosti. CD Projekt totiž […]
  • Co chystají čeští vývojáři?Tuzemský herní trh se sice nemůže rovnat konkurenci z větších zemí, každým rokem však úspěšně roste, což se projevuje i na počtu nových her z dílen […]
  • Kingdom Come: Deliverance – Beta je tu!Již tento rok, tedy alespoň doufejme, zažije česká herní scéna velké dobrodružství. Postará se o něj Dan Vávra (Mafia) se svým týmem Warhorse. Toto […]
Komentáře