Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Mafia 3: Co se chystá?

Třetí díl pro nás poměrně zásadního herního titulu jménem Mafie, se nám představí co nevidět. Velké množství hráčů na ní nadává už jen z principu, protože dvojka posunula celou sérii tak trochu jinam, než tomu bylo u jedničky. Bude ale trojka opravdu tak špatná?

Podle našeho názoru ne, pokud přijmeme ten fakt, že hra je prostě již někde trochu jinde než první díl. Ten třetí nás totiž zavede do roku 1968, do města New Bordeaux, ve kterém se ocitneme v kůži Lincolna Claye. Ten co by sirotek přišel do područí gangu, který se pro něj stal rodinu, tedy až do té chvíle, kdy byl celý vymazán místním italským bossem donem Salem Marcanem. Sám Clay tento střet málem nepřežil a rozhodl se vytvořit vlastní gang, postavený na základech pomsty.

Poutavě ponuré prostředí.
Poutavě ponuré prostředí

S tou by mu měly pomoci underbossové, mezi kterými se objeví i Vito Scaletta, známý z druhého dílu. Tito underbossové a vy mají jeden společný cíl, a tím je eliminace vlivu i osoby dona Marcana. Nepoutá vás tedy žádné velké přátelství, a na to je potřeba neustále myslet. Těmto bossům vy totiž přidělujete nově nabytá území, a podle toho, kterému bossovi připadne, získáte plusové body u něj, ale i minusové u ostatních. Tento systém má poměrně velký potenciál a jsme na něj zvědaví.

Krom něj se však ve velmi příjemném a opravdu krásně zpracovaném městě setkáte i s mnoha jinými problémy, například s problematikou rasizmu a ku klux klanem. Město má celkem 4 větší oblasti, které jsou rozděleny na deset menších částí. Podíváme se na periferii do bažin, kde přežívá absolutní spodina, ale i do luxusních čtvrtí, nebo do kulturního centra samotného města. Zkrátka o zábavu zde nouze určitě nebudete. A my bychom hru dopředu určitě neodsuzovali.

akce bude střídat akci
Akce bude střídat akci
Témata článku

Podobné články

  • Nové screenshooty ukazují druhé DLC Mafie 3Vývojáři pomocí screenshootů lákají hráče na druhé DLC Mafie3.
  • MafiaMafia je legendární a zábavná hra, která i po letech dokáže překvapit svým špičkovým filmovým dabingem, ale i skvělým mafiánským příběhem zasazeným […]
  • Civilization VIAsi tak před šesti lety byl vydán pátý díl tohoto herního titulu, a od té doby jako by se po něm zem slehla. Nyní však studio Firaxis oznámilo […]
Komentáře