Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Minecraft: Story Mode

Kostičkovou záležitost Minecraft asi není třeba blíže představovat. Absolutní hit herního průmyslu minulého roku, který zlomil velké množství rekordů, a přitom staví na naprosto jednoduchém, ovšem geniálním nápadu, která umožňuje hráčům vytvořit hru přesně tak, jak by si oni sami představovali. Minecraft se nám v tomto roce dostane také do kin, ale vy si již dnes můžete zahrát jeho novou verzi The Story Mode.

Volnost je tatam

A o co se vlastně jedná? Minecraft již nebude jen o přežívání a budování, ale bude mít i svůj vlastní příběh, který je dokonce rozetapován. Nečekejte klasický Minecraft s otevřeným světem a volným budováním, tady jde o něco trochu jiného. Budete se pohybovat v úzkých chodbách a stavění bude probíhat také jen zmačknutím jednoho tlačítka.

Minecraft-Story-Mode-Minecraft
Tahle partička to pořádně rozjede

Vtipné až na půdu

Zatímco Minecraft je němý, zde si užijete vtipných monologů i dialogů až až. Navíc budete mít nyní možnost vybrat si, zda chcete hrát za dívku či chlapce. Tato volba se pak bude prolínat celým příběhem, ovšem nikterak zásadně jej neovlivní či nezmění. Příběh se točí okolo klišé americké školy, kdy parta geeků a ňoumů v jednom, nakonec všem ukáže, se v nich spletli.

O napětí nebude nouze
O napětí nebude nouze

Prostředí

Příběh je poměrně předvídatelný, ovšem postavy jsou napsány tak, že se s nimi nenudíte a jejich humor a humor celé hry vás baví a neustále žene kupředu. Celé prostředí hry, které staví na starém dobrém Minecraftu vypadá, jako by byl z minulého desetiletí. Hře to však vůbec neubírá, protože ten kdo jí hraje, ví, že se pevně drží svých kořenů.

Grafická zdařilost
Grafická zdařilost

Kostkastyl

Pokud se tedy za posledních pár let vaše krvinky přetvořili z koleček na úhledné krychličky a Minecraft se stal vaší krevní skupinou, určitě vyzkoušejte i jeho příběhovou verzi. Pokud je pro vás Však Minecraft úplnou novinku, určitě doporučujeme nejdříve ozkoušet základní hru a Story Mode si nechat až na příště.

Podobné články

Komentáře