Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Modifikace GTA V, která hru maximálně přiblíží realitě

Legendární GTA bylo vždy takovým malým rájem pro všechny tvůrce nejrůznějších modifikací. Není snad hra, která by se dočkala více úprav a změn, než práce GTA. To platí jak pro současný pátý díl, tak i pro ty předchozí. Nyní je však pro pětku k dispozici modifikace, která vám vyrazí dech.

Nejrůznější tvůrci módů tuto hru prostě milují a není se čemu divit, protože modifikace jsou v GTA velice zábavné. Díky tomu existuje opravdu velké množství nejrůznějších výtvorů, které mohou vaší hru změnit k nepoznání. Tvůrci se předhánějí v tom, čí modifikace bude lepší a originálnější.

Mezi ty vůbec nezajímavější počiny patří například modifikace jménem Redux, nebo Pinnacle of V. To co vám však chceme představit dnes je úplně jiná liga a dosavadní módy naprosto překonává. Většina modifikací totiž pracuje s úpravou barevné palety, saturací a kontrastem a hra pak vypadá poměrně nerealisticky a snově. Realita se tak vzdaluje, a s ní i zážitek z hraní.

NaturalVision však jde opačným směrem a snaží se o co možná nejvíce bledé a minimálně barvité ztvárnění, díky čemuž se tvůrcům povedlo vytvořit maximálně realistického efektu vzezření celé hry. Podívejte se sami na následující galerii, kde je to opravdu velmi dobře patrné. Podle našeho názoru se jedná o vůbec jednu z nejlepších modifikací, jaká byla kdy vytvořena. Pokud budete sdílet tento názor s námi, neváhejte a začněte se stahováním. Stačí jen navštívit stránky  GTA5Mods a stáhnout.

Podobné články

Komentáře