Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Need for Speed: Underground 2

Nestárnoucí, dnes již kultovní titul na poli arkádového závodění. Dodnes se, podobně jako Grand Theft Auto: San Andreas nebo třeba Counter Strike, těší obrovské popularitě mezi hráči. Důvody, proč tomu tak je, jsou zřejmé – hardwarová nenáročnost, zábavnost a výborná hratelnost. Pro mnoho hráčů mladších ročníků bylo také Need for Speed: Underground 2 prvním kontaktem se světem PC her – právě tato hra totiž kralovala na počítačích osazených kdysi mainstreemovými procesory Celeron.

Skvělá zábava a hratelnost za minimální cenu – Need for Speed: Underground 2.

Podívejme se ale na Need for Speed: Underground 2 objektivně. V době svého vydání Need for Speed: Underground 2 těžko hledalo konkurenci. Výborná grafika, propracované modely aut a hlavně realistické prostředí žijícího města. Právě to bylo velkým krokem vpřed, počínaje titulem Underground 2 totiž série Need for Speed na dlouhou dobu opustila koncept ježdění po přesně vytyčených tratích doslova od závodu k závodu.

Jednou z hlavních devíz tohoto titulu totiž je zmiňovaná svoboda – žádná jiná hra nedávala hráčům takový pocit svobody jako právě Underground 2. Kdo by se chtěl honit po uzavřeném okruhu, když může za plného provozu projíždět nočním městem, rozděleným do pěti zón. Se vším, co k tomu patří – křižovatkami, zatáčkami o 90°a skoky přes horizont. Při hraní Need for Speed: Underground 2 není nouze o efektní skoky a bouračky.

Další změna oproti předchozímu dílu se týkala vozového parku. Mimo to, že byl doplněn o další licencované vozy světových značek, přibyla i možnost tuningu. Vozy je možné upravovat jak po vizuální, tak po výkonové stránce. Možnosti úprav jsou samozřejmě odemykány postupem v kampani.

Need for Speed: Underground 2 obsahuje několik herních módů. První je již zmíněná kampaň, ve které se vypracováváte z naprosté nuly na krále undergroundových závodů. Instantní hra je určena k prostému pobavení bez jakékoliv návaznosti na hlavní kampaň, stačí zvolit auto a typ závodu, který si chcete zajet (circuit, drift, drag,…) a jet.

Třetím herním módem je multiplayer. Ten je asi největším lákadlem Need for Speed: Underground 2. I dnes se totiž pořádají turnaje pro širokou veřejnost, kde má každý možnost změřit své síly s reálnými protivníky. O zábavu při těchto akcích nebývá nouze a ti nejlepší mají možnost získat i nějakou hmotnou odměnu. Tak uvažte, kolik zábavy můžete zažít na starším počítači se hrou za lidovou cenu.

Video

 

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #8Nejpopulárnější herní sérii od Rockstaru asi není třeba moc představovat. Mezi hráči nenajdete mnoho těch, kteří by nějaký díl ze série Grand Theft […]
  • Grand Theft Auto (GTA) IVVelice realistická grafika, výtečný fyzikální a jízní model, měnění počasí, střídání dne s nocí a do nejmenšího detailu zpracované město. Kopie […]
  • Pašování zbraní v novém rozšíření GTA OnlineDalší rozšíření do GTA Online přidá řadu novinek, především však mód na pašování zbraní. Bližší informace o tomto módu v článku.
Komentáře