Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejlepší hry roku 2014 – 1. díl

Rok 2014 je pro někoho šťastný a pro někoho ne, ovšem co se týká herního světa, tak letos vyšlo tolik skvělých her, že skutečný hráč musí plakat štěstím. Pokud se stále držíte jen osvědčených žánrů a nezajímáte se o novinky, tak si můžete prohlédnout přehled těch nejlepších her tohoto roku. Třeba to bude pro vás ta pravá inspirace pro jejich pořízení.

Destiny

Akční RPG hra, která byla vyhlášena nejlepší hrou měsíce září. Od propracované grafiky až po napínavé mise, hra dokáže zaujmout v každém směru.

Destiny
Destiny

Přesvědčit se můžete sami v povedeném traileru ze hry.

The Walking Dead Season 2

Tato hra získala v roce 2012 prestižní ocenění “Best Game of Forever”. Vývojáři velmi dobře vědí, že zájem o tento žánr jen tak neustane a pokud se i vy chcete postavit nemrtvým mrtvolám, tak si tento boj ve hře The Walking Dead Season 2 dokonale užijete.

The Walking Dead Season 2
The Walking Dead Season 2

Trailer naznačuje, že tato hra rozhodně není pro každého!

The Wolf Among Us

Hra, která je reakcí na knihu „Fables“, která zaujme každého milovníka záhad. Tajemné město Fabletown je plné tajemství a hráči v ní procitnou do zcela neznámé atmosféry, která je pro tuto hru specifická.

The Wolf Among Us
The Wolf Among Us

Užijte si atmosféru ze hry The Wolf Among Us i v jejím oficiálním traileru.

Watch dogs

Tato hra si získala prvenství již pro měsíc květen a má jistě proč. Má originální námět ve kterém figuruje jako hlavní postava Aiden Pearce, tedy hacker, který žije v blízké budoucnosti, v městě Chicago a umí se hacknout naprosto kamkoliv.

Watch dogs
Watch dogs

Hru Watch dogs si zamilují i neznalí pokročilých počítačových technologií a hackování.

Podobné články

  • Nejlepší hry roku 2014 – 3. dílCelý rok je příliš krátký na to, abyste stihli dohrát všechny dobré hry, které během něj vyšly, ale právě proto je výběr tak široký, abyste si […]
  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 2. dílProč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že […]
Komentáře