Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejlepší hry roku 2014 – 2. díl

Proč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že byste mohli udělat změnu i u sebe a okusit nejlepší hry tohoto roku. Pokračování těch nejlepších si můžete prohlédnout a zhodnotit, jestli vás hry doopravdy zaujaly.

Child of Light

Kouzelně zpracovaná hra Child of Light je určena především dětem. Okouzlí svým pohádkovým prostředím, které dokáže zaujmout i graficky náročné jedince. Jedná se sice o dětskou hru, ale proč si neudělat pauzu od neustálých stříleček.

Child of Light
Child of Light

Příjemnou atmosféru ze hry můžete vstřebat i z originálního traileru.

South Park: The Stick of Truth

Ironicky komické postavy South Paku není třeba jmenovat. Pokud vás zaujaly v seriálové verzi, tak vás zaujmou i ve hře, kde představují hlavní hrdiny RPG pařby, která vám nezavře pusu. Hra je nabitá hláškami, vtipným dějem a scénkami, ze kterých se nepřestanete smát.

South Park: The Stick of Truth
South Park: The Stick of Truth

Vtipný je i samotný trailer hry South Park: The Stick of Truth.

Strider

Dávní ninjové vždy dokázali vzbudit veliký respekt, ale jak je to s těmi současnými. Za jednoho z nich se proměníte v této akční hře, kde budete v jednom kuse utíkat a kosit nepřátele.

Strider
Strider

Užijte si ninjy i v traileru ze hry Strider.

Middle-earth: Shadow of Mordor

O této hře jsme tu už jednou psali. Pokud máte náladu čelit Mordoru tváří v tvář, tak vás tato hra promění v Hraničáře, který bude likvidovat nepřátelská vojska levou zadní.

Middle-earth: Shadow of Mordor
Middle-earth: Shadow of Mordor

Trailer ze hry Middle-earth: Shadow of Mordor si získá především všechny fanoušky fantasy.

Podobné články

  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 3. dílCelý rok je příliš krátký na to, abyste stihli dohrát všechny dobré hry, které během něj vyšly, ale právě proto je výběr tak široký, abyste si […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 1. dílRok 2014 je pro někoho šťastný a pro někoho ne, ovšem co se týká herního světa, tak letos vyšlo tolik skvělých her, že skutečný hráč musí plakat […]
Komentáře