Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejlepší hry roku 2014 – 3. díl

Celý rok je příliš krátký na to, abyste stihli dohrát všechny dobré hry, které během něj vyšly, ale právě proto je výběr tak široký, abyste si vybrali tu, která vás zaujme nejvíce. Zatímco minulý rok jste si vystačili s vaším starým počítačem, letos jsou nároky opět na vyšší úrovni. To ovšem není ke škodě, neboť herní zážitky z promakanějších her určitě stojí za to. Vychutnejte si pokračování nejlepších her tohoto roku.

Bravely Default

Jako první zamíříme do Japonska, tato multiplatformní fantasy nadchne nadšence japonských her, ve kterých nechybí lehký nádech Final Fantasy. Pokud nemáte japonské hry v lásce, rychle přeskočte na další hru.

Bravely Default
Bravely Default

Nejprve ale shlédněte trailer.

Shovel Knight

Ne, není to vtip. Jednou z nejlepších her je i tato oslava 8-bitové herní minulosti, kde si lze vychutnat kompletní hru v zajetí 8-bitů. Jedinečná atmosféra vrátí hráče opět na chvíli do 90. let.

Shovel Knight
Shovel Knight

Chytlavý trailer vás jistě zaujme.

GRID Autosport

Samozřejmě nemůže chybět ani závodní hra. Tentokrát jde o špičkový počin, který dokonale simuluje závodní dráhu i vlastnosti vozů, které byly ve hře použity. Najdete zde ty nejnovější vozy, takže pokud na ně nemáte finanční prostředky, tak si je aspoň můžete řídit prostřednictvím klávesnice. Hra je dostupná pro všechny platformy.

GRID Autosport
GRID Autosport

Trailer pro Grid Autosport dokáže rychle přesvědčit o kvalitě hry.

Trials Fusion

Pamatujete si na Elastomanii? Toto je to samé, jenže ve 3D, s dokonalou grafikou a milionkrát lepšími efekty. Ve hře jste pány na motorce, kteří překonávají nereálné dráhy třeba ve výšce mrakodrapů, ale i v ulicích a na mnoha dalších místech.

Trials Fusion
Trials Fusion

Skeptici tvrdí, že si hru užijete jen na PS, my však víme své.

Dark Souls 2

V budoucnosti už jsme byli, nyní se vrátíme o nějaký ten čas zpět a to konkrétně do středověku. Zcela bez nadsázky lze označit Dark Souls 2 za jeden z nejlepších herních počinů, kde se kombinuje dokonalé prostředí a perfektní děj.

Dark Souls 2
Dark Souls 2

Dokonce i trailer Dark Souls 2 stojí za to.

Podobné články

  • Nejlepší hry roku 2014 – 2. dílProč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 1. dílRok 2014 je pro někoho šťastný a pro někoho ne, ovšem co se týká herního světa, tak letos vyšlo tolik skvělých her, že skutečný hráč musí plakat […]
  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
Komentáře