Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejočekávanější gamesy tohoto roku

Rok 2015 je za námi, a je nutno podotknout, že co se týče kvalitních herních titulů, byl opravdu kvalitní. Vzpomeňme jen na Zaklínače, GTA, Fallout, klasiku v podobě Assassins Creed, nebo třeba Star Wars Battlefront. Nyní tu však nový rok a s ním i nové tituly, které byste si určitě neměli nechat ujít. A které z nich to jsou, si ukážeme právě teď!

Hitman

Posledním vyhlíženým je Hitman. Tento plešatý profík, kterého můžete namarkovat v krámu, má nové kontrakty a vy jste tu proto, abyste mu s nimi pomohli. Vývojáři slibují vypilovanou umělou inteligenci a také spoustu nových způsobů, jak tuto umělou inteligenci uložit do umělého hrobečku.

Doom

Poslední pokus o navrácení starého dobrého Doomu na obrazovky nedopadl vůbec špatně, až na to, že se své předloze vůbec nepodobal. Místo pokračování klasiky jsme dostali spíše temnou, ustrašenou novinku, která však skvěle fungovala. Vývojáři však slibují, že nový Doom bude to, po čem všichni toužíme, tedy návrat ke kořenům.

Mafia III

Třetí pokračování této, pro všechny Čechy, srdeční záležitosti přijde již tento rok. Zatímco první díl byl něco naprosto nepopsatelného a skvělého, druhé pokračování byl spíše propadák. Jak se pochlapí třetí díl a co nám přinese, jsme opravdu hodně zvědavi.

Dark Souls

Milujete výzvy? Pak je vám titul Dark Souls určitě moc dobře známý. Vsadíme se, že u poloviny z vás je stále ještě nainstalovaná dvojka a vy se jí marně pokoušíte dohrát. Pro vás máme špatnou zprávu trojka je tu, a s ní i smutná zpráva, že se bude jednat o poslední titul této série, takže si jej určitě nenechte ujít.

Horizon Zero Dawn

Spoustu malých dětí má rádo Dino a některým to vydrží až do stáří. Pokud mezi ně patříte i vy, budete určitě nadšení tímto titulem, který bude zubatými ještěrkami doslova napěchován. Ovšem jejich zoubky nebudou ze skloviny, ale ze slitiny nějakého moc tvrdého kovu. A k tomu abyste je sundali, budete mít k dispozici pouze dřevěný oštěp. Tak hodně štěstí.

Tak co souhlasíte s naším žebříčkem? Nebo jsme nějaký titul vynechali?

Podobné články

  • Nejlepší hry roku 2014 – 3. dílCelý rok je příliš krátký na to, abyste stihli dohrát všechny dobré hry, které během něj vyšly, ale právě proto je výběr tak široký, abyste si […]
  • Nejlepší hry roku 2014 – 2. dílProč stále hrát jen staré hry, když je trh plný skvělých a moderních her, na kterých si dala ta nejlepší vývojářská studia tolik práce. Možná, že […]
  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
Komentáře