Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Největší borci na Steamu

Asi každý hráč počítačových her v dnešní době zná Steam. Jedná se o platformu, která sdružuje hráče, nabízí jím distribuci her, software a už i vlastního hardwaru, zajišťuje multiplayerové a komunikační zázemí a také hráče hodnotí a seřazuje do tabulek.

Ano, možná jste to ani nevěděli, ale i Steam má vlastní tabulky, kde jsou jednotliví hráči a jejich body a statistiky. Dostat se na špičku samozřejmě není nic jednoduchého a v podstatě to znamená hrát velice úspěšně hry několik hodině denně, pravidelně nakupovat na Steamu a být aktivní v komunitě. My se nyní podíváme na trojici borců, kteří jsou na absolutním vrcholu, a představíme si také sestavu jednoho z nich.

stažený soubor
StrikeRova základna

Na třetím místě tohoto žebříčku je The_Cpt_FROGGY z Austrálie, který dosáhnul úrovně 807 a má hodnost generála. Tento blázen je sběratelem her, kterých vlastní již téměř dva tisíce, tedy alespoň těch, co koupit přes Steam. Jeho momentálně nejoblíbenější hrou je Shadow Warior, na kterém má odehráno již 29 hodin čistého času. Ovšem pokud si budete prohlížet jeho sbírku, zjistíte, že tento závislák hraje vše, co se mu dostane pod ruku. Na jeho profil se podívejte zde.

stažený soubor (2)
Fallout 4 fan

Na druhém místě je StrikeR z Londýna. Jedná se o programátora, který celý svůj život zasvětil hrám. Stejně jako Froggy, i on je sběratelem her, kterých vlastní přes 4 tisíce, takže o zábavu je postaráno. Co je na něm však nejzajímavější, že plně odtajnil svůj heaquater, odkud hraje a také svou kompletně celou sestavu, tedy spíše sestavy, které vidíte všude na obrázcích. Vše si můžete prohlédnout zde.

StrikeR je duhová víla
StrikeR je duhová víla

No a jako poslední se nám představuje král Steamové komunity PalmDesert z japonského Tokia. Tento blázen již dosáhl úrovně 914, díky čemuž naprosto odskočil od zbylých dvou protivníků. Pokud se podíváte na jeho nejčastější herní dobu, zjistíte, že hraje od osmi ráno do jedné v noci. Pak jde spát a druhý den na novo. Vlastní 4,5 tisíce her a jeho oblíbenou hrou je Rocksmith 2014. A jak sám píše Just a gaming dude. It´s me. Jeho profil najdete zde.

stažený soubor (3)
A tři Titani to jistí
Podobné články

Komentáře