Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #2

Naší druhou zastávkou je sportovní hra, která po rocích bez větších změn přinesla absolutní revoluci. Ano, řeč je o fotbalovém simulátoru FIFA 17.

FIFU asi netřeba nějak hlouběji představovat. Fotbaloví fanoušci ji znají a ostatní hráči o ni také někdy slyšeli. Pokud přece jenom ne, jak už padlo, jedná se o nejoblíbenější fotbalový simulátor všech dob, který každý rok přidává další díl. V posledních letech ovšem docela dost pokulhávala, protože jediné změny, které v ní proběhly se týkaly soupisek.

3

Letošní rok byl ale obrovskou změnou, protože hra nově běží na jiném enginu – Frostbite a to absolutně od základu mění její styl a celkové způsoby. Detaily v podobě animací kopnutí do trávníku místo do míče nebo hádky s rozhodčím zde nechybí. Ale co je hlavní novinkou je příběhový režim pojmenovaný The Journey. V něm se vžijete do role nadějného fotbalisty, který bude muset uspět na scéně profesionálního fotbalu.

54

Pokud ve své rodině nebo mezi přáteli máte nějakého fotbalistu a ve své knihovně FIFU 17 ještě nemá, určitě vám ji doporučujeme jako Vánoční dárek. Mimo to ji můžete zakoupit na našem e-shopu za výhodnou cenu.

Témata článku

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #7Sedmou hrou, kterou byste mohli koupit svým kamarádům a samozřejmě i sobě je sportovní multiplayerovka. Ovšem ne taková, jakou byste čekali.
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #5V polovině naší série se podíváme na hru, která se z obecného hlediska nedá řadit mezi ty nové. Jde totiž jen o nový datadisk, ten ji ale posouvá o […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #4Čtvrtou zastávkou naší série TOP 10 her, které byste mohli podarovat svým blízkým je závodní hra, která bezesporu patří mezi nejlepší závodní hry […]
Komentáře