Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #3

Třetí z deseti her je jedna z vůbec nejočekávanějších her letošního roku. A pozor, hra, která se tak nějak nečekaně vrátila do období první světové války nezklamala. Ano, třetí peckou je Battlefield 1.

Fanoušků série Battlefield je neskutečně moc a proto bedlivě čtěte, třeba právě tento díl, který referuje o první světové válce a mimo to nabízí i pestrý multiplayerový zážitek, bude vhodným dárkem pro někoho ve vašem okolí. Stačilo k obecnému popisu, pojďme konkretizovat.

01

Co se týče singleplayerové části, hra nám nabídne prožít první světovou válku z pohledu celkem pěti osob, za něž si zahrajete. Válku zažijete z pohledu tankistů, pilotů a samozřejmě i klasických řadových jednotek. Tyhle mise doprovází to, co je na singleplayeru nejkrásnější, emoce, velká očekávání. Právě to ale moc nepřijde, protože za všech pět hrdinů máte jen pár misí, takže když si na ně navyknete a chcete další, je konec.

02

Multiplayer vyžaduje nadměrnou dávku spolupráce, pokud si se spoluhráči nebudete rozumět, nemůžete uspět. Ve skupině je vždy jeden party leader, který uděluje rozkazy všem ostatním, což je velkou výhodou, tým se v případě dobré komunikace a spolupráce může dostat opravdu daleko.

Dva měsíce starý Battlefield 1 můžete zakoupit na našem e-shopu.

Témata článku

Podobné články

Komentáře