Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #4

Čtvrtou zastávkou naší série TOP 10 her, které byste mohli podarovat svým blízkým je závodní hra, která bezesporu patří mezi nejlepší závodní hry vůbec. Za vznikem této hry patří studio Codemasters, které ve svém oboru rozhodně není nováčkem. A právě poslední díl ze série Dirt se jim obzvlášť vydařil.

Když se podíváme do minulosti studia Codemasterst, najdeme zde mnoho dílů, o kterých se nedá říci, že by byly špatné, ovšem zrovna tak se nedá říci, že by patřily mezi ty „best of best“. S posledním dílem Dirt Rally si už ale vyhráli o něco víc a výsledek je znát.
04

Hratelnost celé hry je výborná, možnosti víceméně neomezené, můžete závodit na štěrku, sněhu a samozřejmě i na bahnitých cestách. Dalším důležitým aspektem hry je počasí, které nemá jen vizuální efekt, ale hraje velkou roli na celkovou jízdu vašeho auta, stejně jako stav poškození.

 03

Dirt Rally ještě více nadchne vlastníky Oculus Rift, kterou hra podporuje. Závodní hra ve virtuální realitě? No co víc si přát. Pokud vás hra zaujala, tím spíše věřte, že by zaujala vaše malé závodníky. Pořádně si zajezdit chtějí přece všichni kluci bez ohledu na věk.

Témata článku

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #7Sedmou hrou, kterou byste mohli koupit svým kamarádům a samozřejmě i sobě je sportovní multiplayerovka. Ovšem ne taková, jakou byste čekali.
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #5V polovině naší série se podíváme na hru, která se z obecného hlediska nedá řadit mezi ty nové. Jde totiž jen o nový datadisk, ten ji ale posouvá o […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #8Nejpopulárnější herní sérii od Rockstaru asi není třeba moc představovat. Mezi hráči nenajdete mnoho těch, kteří by nějaký díl ze série Grand Theft […]
Komentáře