Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #5

V polovině naší série se podíváme na hru, která se z obecného hlediska nedá řadit mezi ty nové. Jde totiž jen o nový datadisk, ten ji ale posouvá o kus dál. Ano, na mysli máme v pořadí již 6. datadisk Legion do hry World of Warcraft.

Pokud World of Warcraft neznáte, z pouhého článku se toho ani moc nezmění. Samotná hra je s námi už více než 12 let a tak se nedá divit, že hra v dost velkém měřítku ztratila na svém čísle v počtu aktivních hráčů. Nový datadisk měl tyhle statistiky změnit a musíme uznat, že se mu to podařilo.

07

Servery se opět probouzejí k životu a cože to má vlastně za důvod, co že to ten Legion vlastně přinesl? Novou oblast Broken Isles rozdělenou do pěti částí, novou třídu Demon Hunter, nové dungeony i raidy, nové artefakty, novinku co se honorového systému týče a další řadu novinek.

08

Pokud nevíte jak obdarovat někoho, kdo hře World of Warcraft už třeba někdy dávno podlehl a tento datadisk ještě nemá, určitě byste ho potěšili. Hru si můžete zakoupit prostřednictvím našeho e-shopu za zvýhodněnou cenu.

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #4Čtvrtou zastávkou naší série TOP 10 her, které byste mohli podarovat svým blízkým je závodní hra, která bezesporu patří mezi nejlepší závodní hry […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #2Naší druhou zastávkou je sportovní hra, která po rocích bez větších změn přinesla absolutní revoluci. Ano, řeč je o fotbalovém simulátoru FIFA […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #6Další hrou, která by s jistotou potěšila každého hráče je sportovní hra Steep, ve které si můžete vyzkoušet různé zimní sporty.
Komentáře