Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #6

Další hrou, která by s jistotou potěšila každého hráče je sportovní hra Steep, ve které si můžete vyzkoušet různé zimní sporty.

Pokud už jste tuhle hru postřehli a zaujala vás, možná už za sebou máte veřejnou betu, kterou hra nabídla poměrně nedávno. Zimní hra, snowboard a obrovské hory, takové herní prvky musí lákat snad úplně každého.

01

Obrovsky rozlehlé hory můžeme brázdit na lyžích, snowboardu a wingsuitu, provozovat můžeme také paragliding. Ale nic z toho není povinností. Děláme to, co se nám zrovna zachce a právě to dělí hráče na dvě skupiny, pro jednu část je to zklamáním a pro druhou důvodem ke koupi.

02

Můžete si jentak jezdit po horách a zkoumat je, poklidná horská atmosféra vás jentak neomrzí. Když chcete, zajedete si závod. Ovšem žádný příběh, žádná kariéra, žádné turnaje. Co se týče grafiky, ovladatelnosti a podobných důležitých herních znaků, všechno je vynikající, jediné na čem záleží je to, jak dlouho vás bude bavit dělat to samé pořád dokola.

Chcete-li udělat radost někomu, kdo u her opravdu relaxuje, nenajdete vhodnější hru. Pokud vás zaujala, můžete si ji zakoupit na našem e-shopu.

Témata článku

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #8Nejpopulárnější herní sérii od Rockstaru asi není třeba moc představovat. Mezi hráči nenajdete mnoho těch, kteří by nějaký díl ze série Grand Theft […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #5V polovině naší série se podíváme na hru, která se z obecného hlediska nedá řadit mezi ty nové. Jde totiž jen o nový datadisk, ten ji ale posouvá o […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #7Sedmou hrou, kterou byste mohli koupit svým kamarádům a samozřejmě i sobě je sportovní multiplayerovka. Ovšem ne taková, jakou byste čekali.
Komentáře