Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #7

Sedmou hrou, kterou byste mohli koupit svým kamarádům a samozřejmě i sobě je sportovní multiplayerovka. Ovšem ne taková, jakou byste čekali, tentokrát si totiž zahrajeme fotbálek ale s auty.

Co je na hře tak lákavé a proč byste o ni měli uvažovat? V současné době je nejvyhledávanějším herním „prvkem“ multiplayer, to bezesporu. Fotbal s autíčkami, na která postupně odemykáte nové a nové výzdoby zaujme i nesportovce.

01

Hrát můžete různě, od sólo hry až po 3v3, přičemž u každé kategorie máte svůj vlastní rank. Když tedy nemáte s kým hrát, jedete sólo a nebo věříte, že vám náhoda přihodí nějakého fajn spoluhráče. Když zrovna nechcete hrát kompet, můžete jen trénovat různé vychytávky a nebo si zahrát cizí mapu staženou ze Steam workshopu.

Hra nabízí další důležitý faktor a tím je aktivita vývojářů. Neustále do hry přidávají nový obsah, který hru dělá pestrou a stále zábavnou, nemusíte se tedy bát, že za hru zaplatíte a přestane vás bavit, nový obsah vám zaručí další zábavu.

02

Podotýkáme, Rocket League je opravdu vhodnější do party, takže pokud s kamarády nevíte, co si zahrát, Rocket League vřele doporučujeme. Zakoupit si jej můžete u nás na e-shopu.

Podobné články

  • Nejvhodnější hry pod stromeček #2Naší druhou zastávkou je sportovní hra, která po rocích bez větších změn přinesla absolutní revoluci. Ano, řeč je o fotbalovém simulátoru FIFA […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #4Čtvrtou zastávkou naší série TOP 10 her, které byste mohli podarovat svým blízkým je závodní hra, která bezesporu patří mezi nejlepší závodní hry […]
  • Nejvhodnější hry pod stromeček #5V polovině naší série se podíváme na hru, která se z obecného hlediska nedá řadit mezi ty nové. Jde totiž jen o nový datadisk, ten ji ale posouvá o […]
Komentáře