Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #8

Nejpopulárnější herní sérii od Rockstaru asi není třeba moc představovat. Mezi hráči nenajdete mnoho těch, kteří by nějaký díl ze série Grand Theft Auto neznali. My se v našem doporučení zaměříme na nejlepší, poslední díl GTA V.

Nelze říci, že by GTA V bylo nejlepší. Třeba takové San Andreas je taktéž legendární a i dnes se pořád dost hraje, ovšem GTA V toho nabízí tolik, že to se žádným z předchozích dílů nejde vůbec porovnávat.

01

Pátý díl musíme jako většinu her rozdělit na dvě části. Singleplayer a multiplayer. Tenhle díl nemá špatnou ani jednu část, ostatně to asi žádný. Singleplayer nabídne zajímavý příběh a dlouhou sérii misí. Multiplayer je ale o dost zajímavější a lákavější.

02

V GTA Online můžete snad všechno. Stovky různých závodů, misí, úkolů, prací, aut, tisíce různých druhů oblečení, luxusní domy, drahá auta, pestrý výběr v tuningu. To všechno s vašimi kamarády nebo random hráči, kterým můžete buď hru zpříjemnit společnou a hlavně kvalitně odvedenou misí a nebo jim nějakou misi pěkně zničit. To už je na charakteru a tom, co se vám zrovna chce dělat.

Podobné články

Komentáře