Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nejvhodnější hry pod stromeček #9

Předposlední hrou, kterou vám v rámci naší série doporučíme není nic nového, ale těší se, alespoň v žánru multiplayerových stříleček, největší oblibě vůbec. Jde o nejnovější díl ze série Counter Strike: Global Offensive.

04

Tuhle hru má v dnešní době minimálně každý druhý hráč. Pokud ale přece jenom Counter Strike neznáte, jde o střílečku, kde se utkají dva týmy (teroristé a counter teroristé) po pěti lidech. Tak to funguje v kompetitivním módě, na výběr jsou samozřejmě i jiné módy, ovšem ty jsou v pořadí zájmu až na druhém místě.

03

V kompetitivním hraní získáváte rank, který se odvíjí podle vašich výkonů. Když vyhráváte, zvyšuje se. Když vám to nejde, tak se naopak snižuje.

Další „nezbytnou“ součástí hry jsou skiny na zbraně. Ty si můžete volně kupovat na tržišti nebo otevírat bedny (k jejímu otevření potřebujete klíče za reálné peníze). Ty jdou společnosti Valve, která z nich těží astronomické částky.

02

Mít skiny ovšem není žádnou nutností, hru to nijak neovlivní, takže pokud vám stačí běhat s hnědým AKáčkem, proč ne. Využít se dá také (v tuto chvíli povolený) program na jejich úpravu – SkinChanger.

CS:GO je neustále vyvíjená hra a v blízké budoucnosti se to s aktivitou Valve jistě nezmění, protože hra je součástí každého e-sportového turnaje. Aktuálně nemá konkurenci.

Podobné články

Komentáře