Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nezávislé hry, které byste doma měli mít – Díl II.

Dnes se opět podíváme do světa indie. Čeká nás několik herních titulů, které si svou originalitou a skvělým zpracován jednoznačně zaslouží mít místo na vaší ploše u ostatních herních titulů.

Nuclear Throne

Toužíte po pořádné střílečce, ze které na vás bude doslova dýchat retronálada? Pak je pro vás Nuclear Throne tou nejlepší volbou. Scénář je vcelku jednoduchý. Opravdu nechutné potvory obsadily celou planetu po tom, co lidstvo odešlo do věčných lovišť. Toto všechno se nám představuje v poutavé pixelové grafice. Vašim úkolem bude zničit všechny emzáky, kteří se vám postaví do cesty. K tomu máte k dispozici rozsáhlý arzenál zbraní a také speciální mutace, díky kterým vytváříte nová monstra, která pošlete na ta nepřátelská, a celé tyto monster souboje jsou okořeněním opravdu zábavné hry.

12 is bether than 6

Také si rádi čáráte propiskou po papíře? Pak se vám bude tento titul neskutečně líbit. Zavede vás do prostředí divokého západu, který je vyjádřen v pen and paper stylu. Grafika si tak hraje s tónováním šedi a kontrastem černých linek s dominantní bílou. Boje zde jsou rychlé, a najdete zde i RPG prvky, jako jsou prvky, výměny zbraní. Rozhodnout se budete moci mezi stealth hraním, nebo neohroženým vykopnutím dveří do saloonu. Hraje k dispozici na Steamu.

Minimetro

Velice minimalistická, ovšem nesmírně zábavná hra, ve které se ocitnete v kůži architekta sítě metra. Skrze plánek navrhujete jeho strukturu a posíláte malé lidičky v podobě čtverečků napříč celým městem. Začínáte s třemi stanicemi, které postupně spojujete a rozšiřujete o další stanice tak, jak město roste. Stanice propojujete malými tunely, a sledujete, jak cesta čtverečků probíhá. Tak roste síť vašeho metra a vašeho celého projektu. Hraje velice chytlavá a enormně dynamická.

Podobné články

Komentáře