Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nové DLC pro Zaklínače: O víně a krvi

Jeden z nejlepších herních titulů posledních let se nyní dočkal svého druhého a bohužel i posledního rozšíření, díky kterému jsme se podívali do zcela nové a naprosto úchvatné lokace jménem Toussaint.

Kdo hrál samotnou základní verzi, nejspíše tuší odkud vítr vane. Toussaintské víno patřilo mezi jedno z nejlepších a není divu. Tvůrcům se podařilo vytvořit naprosto úžasnou a dech beroucí lokaci, která je jakousi směsicí klasické středověké Francie a pohádkových říší, kde se vyskytují potulní rytíři, sličné panny a nepříjemné potvory, které tyto rytíře řádně zaměstnávají.

619973-zaklinac-o-vine-653x367
Země vína a lásky

Vy jako Zaklínač jste do království pozváni samotnou panovnicí, a máte za úkol vyšetřit sérii prapodivných vražd, které nejsou dílem obyčejného člověka. Nutno říci, že příběhová linka se opravdu velice povedla a příběh vás naprosto vtáhne do děje. Jedná se však jen o maličký zlomek toho co všechno nový datadisk přináší.

Nádherné prostředí
Nádherné prostředí

Naprosto skvělé jsou v podstatě i všechny vedlejší úkoly, které mají dokonale propracované příběhové linky a nebudete se nudit ani u jednoho z nich. K dispozici vám budou i nové zaklínačské nákresy, kterých bude tolik, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Novinkou jsou také nové alchymistické hrátky s mutageny, které jsou velice zajímavé a kopa nového vybavení, před kterým se bude občas i to zaklínačské muset zastydět.

Její výsost
Její výsost

Vřele vám doporučujeme co nejméně používat rychlé cestování a vše si odbýt pěšmo nebo na hřbetu Klepny. Nejen že si vychutnáte naprosto nádhernou mapu, která dle našeho názoru patří mezi ty nejlepší, ale zároveň narazíte na velké množství úkolů, o kterých se jen tak nedozvíte. Pak tehdy začíná opravdový pocit, že jste potulný zaklínač, který pomáhá na každém rohu a jak může. Za nás dostává tento datadisk obrovský palec nahoru. V tolik zábavy a potěšení jsme ani nedoufali.

Podobné články

Komentáře