Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nové video představující zbraně a zbroj v Kingdom Come

Společnost Warhorse asi není třeba blíže představovat a to méně není potřeba představovat jejich nový projekt jménem Kingdom Come: Deliverance. Jedná se o ultra realistické středověké RPG zasazené do prostředí Čech během husitských válek a aby byl fanoušek co nejvíce v obraze, společnost pravidelně produkuje nová videa, ve kterých představuje mechanismy hry.

Tím posledním je video věnující se zbraním a zbroji, které ve hře můžete vlastnit. Dan Vávra, což je hlavní leader celého projektu v něm navštívil středověkou vesnici u Prahy, která představuje nejrůznější řemesla středověku. A právě zde představuje složitý systém soubojů, zbraní a brnění.

V samotné hře je na realističnost dbáno do posledního detailu, a tak i NPC postavy, stejně jako vaše postava má hned několik desítek zón kam můžete zasazovat rány, stejně tak různé typy úderů jako jsou seky, řezy a body a ty budete vykonávat celou plejádou zbraní, kdy každý zbraň má jiný účinek na různé typy zbrojí.

Vávra vám ve videu vše názorně představí s partou svých kamarádů, kteří budou rubat do figuríny oděné v plátové zbroji a vy se tak budete moci podívat, jakou spoušť jednotlivé zbraně nadělají. Takže se příjemně usaďte a nechte se opět trochu naladit na novinku jménem Kingdom Come: Deliverance.

Podobné články

Komentáře