Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Nový Battlefield velmi netradičně

Střílečky patří mezi vůbec nejoblíbenější herní žánry. Momentálně táhnou především ty zasazené do budoucnosti, a proto se vydává mnoho titulů, jejichž příběh se odehrává právě v blízké či vzdálenější budoucnosti. O to více překvapil nový Battlefield, od kterého většina fanoušků očekávala příběh právě z doby, která teprve přijde, což se však nestalo. Novinka nás totiž zavede do prvního světového konfliktu.

Budoucnost, či druhá světová válka, to byly tipy všech. Avšak první světová je velkým překvapením, které někoho možná trochu znervózní. Ničeho se však nebojte, nuda u této hry určitě nebude. Alespoň trailer nám tedy ukazuje, že akce zde bude velmi mnoho.

klasika v novém
Klasika v novém

Novinka by se měla nazývat Battlefield 1 a přinese nám naprosto obrovskou bojovou plochu, která se doposud na naše monitory nedostala. Hra bude běžet jak v singleplayeru, ve kterém na nás čeká kampaň, která nás provede po bojištích, téměř celého světa od evropských zákopů, až po arabské pouště, tak i v multiplayeru. Toho se bude moci účastnit až 64 hráčů najednou s tím, že k dispozici jim budou zcela nové herní prvky, které jsme doposud v sérii vidět nemohli. Nejvíce zaujme možnost projížďky na koni, létání v klasickém dvouplošníku či jízda v obrovských a nemotorných tancích, kde každý bude vyžadovat zapojení jiných schopností. Nás nejvíce zaujala přítomnost obrovských vzducholodí a také možnost bojovat s velkými válečnými loděmi.

tanky
Tanky

V singleplayeru se ocitneme v kůži hned několika nových postav, které budou využívat autentické zbraně a také bojové plyny. Ty však mají v rukou i protivníci a tak bude nutné mít plynovou masku vždy při ruce. Připravte se na to, že všude okolo vás budou neustále dopadat dělostřelecké granáty a krátery po nich se budou nejrůzněji měnit.

koně
Koně

Hlavním cílem tvůrců hry je přiblížit hráčům dojmy s tohoto krvavého konfliktu a poukázat na to, jak válka mění lidskou psychiku. Datum vydání bylo stanoveno na 21. října tohoto roku.

dvouplošníky
Dvouplošníky
Podobné články

Komentáře