Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Plants vs Zombies: Garden Warfare 2

Celá země je nakažená pandemií, která dělá z lidských mozků květák a mění je tak na zombíky. Je čas aby se jim někdo postavil! A kdo? No přece obyvatelé jedné malé zahrádky, kteří se jen tak nechtějí smířit s tím, že je už nikdo nebude zalévat.

Plant vs Zombie se za celé období své existence vyšplhalo z poměrně jednoduché a indie hry, v naprosto chytlavou a špičkovou pařbu, od které se jen tak neodtrhnete. O kus výš se však posunula v moment, kdy se z této série stala střílečka, a právě její druhé pokračování nyní přichází.

Pestrá grafika
Pestrá grafika

S tímto novým dílem však přichází trochu chladná sprška. Za cenu, která se blíží téměř dvěma tisícům korun, si můžeme koupit přeci jen o něco lepší hry, jako je třeba Call of Duty, nebo Star Wars Battlefront.

Klasický příběh
Klasický příběh

Hra je ve zkratce celkem zajímavá. Potěší především celá řada nových postav, jako je například agent pomeranč, kulometová kukuřice, či kouzelná růže a pirát, superhrdina nebo prcek a titán za zombíky. Ty postavy navíc pod sebou mají i další specializace, takže co se postav týče, určitě se nudit nebudeme.

Střílečková podoba této hře svědčí
Střílečková podoba této hře svědčí

Díky těmto prvků se dá hra hrát hned několika způsoby, přesně podle toho, na co se zaměříte. Sice se jedná o stále ten stejný styl jako v minulém díle, ovšem jedná se o střílečku, takže nějaké převratné novinky čekat nemůžeme. Ovšem i u stříleček může malá změna udělat divy.

rendition1.img (1)
Velké množství miniher v hře samotné

Hra toho obsahově nabízí opravdu mnoho, a prošmejdit celou hru vám zabere opravdu velké množství času. Už jen samotné odemykání postav je na několik desítek hodin. A pokud byste přeci jen narazili na bod, kdy již nebude co dělat, můžete se pustit do multiplayeru. To ovšem můžete i u mnohem kvalitnějších stříleček, které vám přinesou o něco hlubší a propracovanější systém likvidace nepřátel, akčnost a s tím vším samozřejmě i hlubší zážitek z hraní.

Velké množství nových postav
Velké množství nových postav
Podobné články

Komentáře