Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Příští Assassin´s Creed se bude odehrávat ve starověkém Egyptě

Série Assassin´s Creed patří mezi nejoblíbenější herní tituly posledních let. Ovšem poslední dva díly se nesetkali s takovým přijetím, jaké by vývojáři z Ubisoftu očekávali. Proto vývojáři přistoupili k trochu jiné strategii.

Assassin´s Creed je herní projekt vskutku impozantních rozměrů, který nás již několik let provádí středověkými a novověkými městy.  Přináší nám nejrůznější historická dobrodružství a hlavně mapuje vývoj vynálezu, který je schopen přenést okamžik přítomnosti, do dávné minulosti.

Poslední dva díly této série nás zavedly do revoluční Paříže a poté do Londýna, který právě procházel průmyslovou revolucí. Ačkoliv byla očekávání veliká, ani jeden ze dvou titulů se nesetkat s takovým přijetím ze strany hráčů, jaké by Ubisoft očekával. Prostředí bylo pět perfektně zpracováno, ale tím to haslo. Příběhové postavy nebyly napsány příliš nápaditě a samotné herní mechanismy se v podstatě jen opakovali, a nepřinášeli zhola nic nového.getthumbnail

Jak se zdá, vývojáři se rozhodli, že v této negativně působící strategii nebudou pokračovat, a udělají v sérii radikální řez. Ta nyní nebude pokračovat v historické linii směrem dopředu, ale naopak se vrátí zpět a to poměrně hluboko do minulosti. Ocitneme se totiž ve starověku a ne jen tak ledajakém.

Nejnovější snímky ze hry totiž prozrazují, že nás titul zavede do starověkého Egypta. Bohužel to je jediná informace, kterou doposud máme. Kdo se stane hlavním hrdinou, ani jaký příběh se bude k novému titulu vázat, prozatím není jasné.

Zda toto oživení pomůže, a série opět naláká zpět hráče, které ztratila, se teprve ukáže. Nicméně na těchto změnách je vidět že Ubisoft si je vědom problémů a snaží se je řešit. A už jen to je dobře.

Podobné články

Komentáře