Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Punch Club: tak trochu do minulosti

Milujete indie hry? Co je to vlastně indie? Jedná se o výtvory malých, často amatérských vývojářů, které své výtvory dávají světu zadarmo k vyzkoušení, popřípadě za menší poplatek. Tyto hry většinou nebývají v tom nejlepším grafickém kabátku, ovšem jejich hratelnost je často na skvělé úrovni a hlavně přinášejí neotřelá prostředí, témata a scénáře, ve kterých se vy, jako hráč, ocitnete. Jsou jakýmsi náhledem zpět do minulosti a přesně tato všechna superlativa má i hry Punch Club.

Jedná se o velice promakanou hru, která staví na dvou liniích. Tou první je, že jste boxer, musíte trénovat, jíst, pít, spát, a zase trénovat. Z tohoto hlediska se jedná o takový malý boxing tycon, protože detailů je zde opravdu hodně a každé rozhodnutí je na boxerově výkonu znát.

punch-club
Z naprostého dna…

Druhou linií je příběh. Boxer krom toho že boxuje, měl také maminku a tatínka, kde přesně je maminka hra neříká, ovšem tatínek tu je, tedy byl, do té chvíle, než ho nějaký loupežník zabil. A na vás je přijít na to, kdo to má na svědomí.

scr_sportings_goods
Přes tvrdý trénink…

Hra je postavena tak, že nejdůležitější je zde druhá linie, tedy ta příběhová. Z vašeho boxera můžete udělat úplné máslo, kterému nabančí i babka na zastávce, a můžete se zaměřit pouze na příběh. Nebo můžete z boxera udělat terminátora, který vyhazuje budovy do povětší pouhým pohledem. Zde vám ovšem budou unikat některé důležité stopy, ke kterým se již nebudete moci vrátit a vrah tak skončí nepotrestán. No samozřejmě je zde i zlatá střední cesta. A to jak cesta k titulu šampiona, tak odhalení vraha. Vše bude záležet na vaší schopnosti se rozhodovat a na tom, jaké schopnosti naučíte boxera.

16118269
Až na úplný vrchol…

Nezapomínejte na to, že každé rozhodnutí může dost zásadně ovlivnit celý vývoj hry a podle toho se také chovejte. A hlavně do toho dejte vše! Zkuste pro jednou neofrňovat nos nad podobným typem hry a vyzkoušejte jej. Stojí to za to.

Podobné články

Komentáře