Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Remasterovaný Skyrim má nový trailer

Že Bethesda plánuje nový remasterovaný Skyrim není žádným tajemstvím. Tato hra si získala obrovskou popularitu, díky svému naprosto bezchybnému zpracování, příběhu a také času, který u této hry můžete strávit opravdu notnou dávku času.

Bethesda se tak rozhodla, že nám tuto poctivou dávku zábavy naservíruje ještě jednou v pořádně remasterované verzi a je nutno říci, že rozdíl je tu značný. Lesy plné nejrůznějších tajů, květiny bohaté na květy a monumentální pevnosti, to všechno se dočká naprosto zásadního grafického přepracování, které si budeme moci prohlédnout v chystaném The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition.

Nyní vychází nový trailer, na kterém je změna opravdu velmi znát. Ovšem není to vše, čím se tato nová edice pochlubí. Skyrim, stejně jako Fallout 4 umožní nejrůznější modifikace pro konzolové hráče, což předtím nebylo možné, a což nás velmi těší.

Mezi odbornou veřejností se však stále spekuluje o tom, zda Bethesda udělala dobře, když si vybrala k remasteru právě tento titul. Přeci jen vyšel teprve před třemi roky a to v červnu roku 2013 a dá se o něm říci, že stále vypadá velmi dobře. Ovšem remaster si své zákazníky najde zcela určitě. Majitelé PC verzí se pak dočkají grafického updatu zcela zdarma, což je snad ta nejlepší zpráva vůbec.

Titul vyjde 28. Října na Xbox One a PS4 a samozřejmě také v podobě updatu na PC. Otevře se nám tak opět magický svět, ve kterém budete muset volit mezi dobrem a zlem, upřednostňovat jednu stranu před druhou, vybírat si mezi rasami a povoláními a především prozkoumávat neskutečně obrovský svět v naprosto novém kabátu. No jen se na něj podívejte v nejnovějším traileru.

Podobné články

  • Týdenní přehled: Hunboxing, spokojený Ubisoft a Bethesda na E3Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je […]
  • Civilization VIAsi tak před šesti lety byl vydán pátý díl tohoto herního titulu, a od té doby jako by se po něm zem slehla. Nyní však studio Firaxis oznámilo […]
  • Fallout 4: Dovnitř a již nikdy venJen si to přestavte, po několikaletém nedobrovolném věznění v podzemí se vydáte prozkoumat zemský povrch, který byl zasažen výbuchem atomové bomby. […]
Komentáře