Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Sea of Thives: hej hou piráti!

Zapařit si pořádnou hru s piráty, to je něco jako se povozit na hřbetu krokodýla. Je to něco, co byste hrozně moc rádi vyzkoušeli, ale ono to prostě tak nějak nejde. Hlavním problémem je především to, že nejsou krokodýli, tedy že nejsou hry s pirátskou tématikou. To by se ovšem díky studiu Rare mohlo již brzy změnit.

Velmi ambiciózní projekt vzbudil velký zájem, protože her s pirátskou tématikou je jako šafránu, nebo jabloní na Sahaře, to je jedno. Nový projekt Sea of Thives by však mohl představovat zlom. Jedná se totiž o jakousi online co-op hru, kde budete s ostatními hráči brázdit moře na nejrůznějších plavidlech, které však budete muset ovládat, jak se patří. K tomu budete potřebovat posádku a ta bude poskládána právě z dalších hráčů.

Na začátku konce
Na začátku konce

Volit tak budete moci mezi kariérou vlka samotáře, kdy na menší bárce budete obrážet přístavy, vyhýbat se větším lodím a plnit úkoly. Těch však ve hře moc nebude, a tak to všechno bude spočívat především na vás samotných, protože právě vy budete těmi, kdo budou tvořit samotný příběh hry. A k tomu se vám parta kámošů zcela jistě hodí.

O akci nebude nouze
O akci nebude nouze

Asi nejlépe uděláte, pokud si najdete partu kamarádů, kteří budou chtít hrát s vámi. Pak se totiž rozjede opravdové dobrodružství, při kterém budete bojovat s ostatními hráči, budete hledat ztracené poklady, svádět souboje na moři i na pevnině a neustále zdokonalovat své plavidlo. Pokud partu mít nebudete, nezoufejte, stále je tu kariéra mořského vlka samotáře, nebo se můžete nechat naverbovat do posádky úplně cizí lodi, kde poznáte nové hráče, a tak si najdete i nové kamarády.

Celý projekt je ještě v začátcích, a není jisté ani datum vydání. Hry ovšem má potenciál, a pokud se tvůrcům podaří vymyslet opravdu povedený herní systém, je jisté, že hra bude velkou parádou. Od Rare studia, které má za sebou již třicet let zkušeností, však neočekáváme nic jiného, než naprosto dokonale propracovanou zábavu. Tak hej hou piráti! Je čas se ujmout kormidla!

Podobné články

  • Denuvo – zkáza všech pirátůMožná jste si také všimli, že vody herních pirátů jsou v poslední době lehce rozbouřené. Tito novodobí loupežníci si totiž nemohou zahrát hry jako […]
  • Uncharted 4: Sbohem legendoKdo nezná Uncharted, jako by nebyl. Tuto herní pecku asi není třeba blíže představovat. Jedná se o jakýsi mix Lary, Indiho a dohromady to vytváří […]
  • Opravdovou moc pokémonů poznáte až ve hře Pokken TournamentPokémoni jsou tu s námi už dvacet let, od té doby vystřídali, jak vitríny obchodů, tak i obrazovky televizí a monitory hráčů. Mohli jsme je vidět v […]
Komentáře