Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Shadow Warrior 2

Pamatujete si na zběsilou hru Serious Sam, kde jste měli za úkol povraždit všechno, co se hne? Pak možná znáte i hru Shadow Warrior, který taktéž patří ke klasickým vyvražďovacím hrám. Tato hra vyšla v roce 2013 a nyní se dočká svého pokračování, které bude o něco krvavější a brutálnější.

V tomto novém díle se stanete Lo Wangem, bývalým šógunem, který je nyní na tom nejzadnějším chvostu klanu Yakuza, kde pracuje jako obyčejný žoldák. Ocitnete se v zkorumpovaném světě, ve kterém žijí démoni a lidé bok po boku, což pro vás není zrovna přijatelný scénář. Během jedné z misí se celý životní příběh vašeho hrdiny otočí o sto osmdesát stupňů a vy budete muset za pomoci své katany nastolit v tomto zkaženém světě mít a pořádek.

maxresdefault
Bohatý výběr zbraní

Katana je vhodná především na lidské protivníky, ovšem na přemnožené démony budete muset vytáhnout trochu silnější kalibr. K dispozici tak je více jak 70 různých druhů zbraní, od mečů a střelných zbraní, až po zbraně, které jsou větší než vy sami. Zbraně navíc bude možno upgradovat a posilovat, takže démoni budou mít provrtaný kožíšek zas trochu více do hloubky.

Tuzí nepřátelé
Tuzí nepřátelé

Krom nových zbraní budete mít k dispozici také nové způsoby jak ukončit životy protivníků. Můžete jim postupně odsekávat kusy těla, nebo dělat různě velké dírky do jejich pupíčků, nebo nemilého loupežníka co se proti vám odvážil doslova rozmetat po krajině. To všechno navíc za doprovodu řek a vodopádů krve.506621015

Dvojka navíc přichází s unikátním systémem až čtyř hráčů najednou. Nebudou tu však běhat tři Wangové najednou, ale další tři hráči se prostě a jednoduše stanou anonymními ninji. Misi je navíc možno neustále dokola opakovat a vychytat jí tak do naprostého detailu.

O krev zde není nouze
O krev zde není nouze

Tato hra není určena pro citlivé povahy a obsahuje velké množství násilí. Její grafika a hratelnost dosahují uspokojivých výšin a proto doporučujeme, pokud si potřebujete vybít trochu své nastřádané agrese.

Podobné články

Komentáře