Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

South Park: The Fractured But Whole

Jste milovníky sprostého seriálu South Park? Pak vás určitě neminula hra South Park: The Stick of Truth, ve které jste se známými hrdiny ze seriálu bojovali proti všem ve stylu fantasy. Pokud se vám hra líbila, máme pro vás skvělou zprávu. Připravuje se dvojka a opět to bude naprosto Cartmanovské.

Námětem druhého dílu již nebude svět fantasy, mečíky a kouzla, ale tentokráte se podíváme do světa superhrdinů. Příběh se bude ohrávat hned jeden den po honbě za klackem pravdy, a celou bandu opět povede nejsprostější tlusťoch všech dob jménem Cartman. Na Cartmana však zapomeňte, nyní si nechává říkat The Coon!

getthumbnail (2)
Tahle parta je zpět!

Tento tlustý blb vás bude celým příběhem doprovázet svým komentářem a tak trochu vás tedy bude celou hrou vést. Občas vám bude udělovat příkazy, kterými se budete muset řídit, a pokud ne, tak vás čeká slušná sprška slov, které v dětském slovníku jen tak nenajdete. A o tom vlastně celá hra je, stejně jako seriál. Tady jde o prdění, nadávání a naprostou absurditu.

Občanská válka v plném proudu!
Občanská válka v plném proudu!

Vývojáři se chlubí tím, že dovedli hru zase o kus dál k téměř dokonalému výsledku. A na hře to je znát. Například pokud prdíte u kytky dost dlouho, tak uvadne. Možná vám to přijde už moc, ale to k této značce zkrátka patří, a podobných prvků slibují vývojáři mnohem více.

Kdo je hrdina a kdo padouch?
Kdo je hrdina a kdo padouch?

Celý děj se bude motat okolo Cartmanova filmu, který chce natočit. Část účastníků tohoto projektu se ovšem vzbouří a rozpoutají občanskou válku. Pokud si vnímáte určité narážky na dílo od Marvelu, tak nejste vůbec mimo. Podobných narážek na DC a Marvel chystají opravdu mnoho.

Bude to velké!
Bude to velké!

Velké inovace nás také čekají v soubojích, které již nebudou jen vybíráním jednotlivých útoků, ale nyní v nich budeme muset i strategicky uvažovat. Bitevní pole totiž nudě rozděleno na jednotlivé čtverce, ve kterých budeme muset s jednotlivými po postavami pohybovat.


Uvidíme jestli superhrdinský počin překoná svého fantasy předchůdce. Vše vyjde na světlo 6. prosince, a pokud si hru předobjednáte, dostanete první díl zdarma. A to se po prdu vyplatí!

Podobné články

Komentáře