Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Spiderman: Web of Shadows

Nový Spidermanův příběh, tentokrát s podtitulem Web of Shadows je dalším přírustkem do Spidermanovi herní série. Nejedná se o herní zpracování filmu, ba ani komiksu – Nyní na Vás čeká originální herní příběh, plný pavučin a nepřátelských mimozemských padouchů.

Nový Spiderman: Web of Shadows je postaven na povedeném konceptu otevřeného, ale temného a nebezpečného města s ohromujícími možnostmi „pavoučí“ akrobacie. Součástí jsou nové vertikální souboje plné létání, pavučin a samozřejmě výborné herní zábavy!

Pokud máte rádi „superhrdinské“ hry, Spiderman: Web of Shadows Vás nadchne nejen svým grafickým zpracováním, ale i nevyčerpatelnými herními možnostmi!

Spiderman: Web of Shadows nabízí dva příběhy, které lze navíc prolínat. Příběh klasického dobráckého Spidermana, který plní úlohy a chrání město, anebo příběh toho zlého – venomoidního, jehož cílem je pouze vlastní profitace. Záleží jen a jen na Vás, jestli považujete za zajímavější ničení zla nebo ničení všeho!

Tak jako tak, ať jste zastánci dobra nebo zla, zlepšujete své dovednosti a dostáváte se na nové úrovně. Díky nim získáváte další nové údery, učíte se speciální triky a vystřelujete silnější a ničivější pavučiny.

Video

 

Témata článku

Podobné články

Komentáře